Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sticky Notes 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: IGOR VIGDORCHIK
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 272KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 6514

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sticky Notes 2.2

Sticky Notes 2.2 to aplikacja biurowa pozwalająca "przyklejać" notki w formie wirtualnych karteczek na pulpit Windows. Programik ten jest niejako odpowiednikiem kolorowych kartoników  przylepianych na np. lodówce lub innym widocznym miejscu w celu przypomnienia o rzeczach do zrobienia, spotkaniach, zapisania pomysłów czy numerów telefonów albo zostawienia wiadomości. Taką właśnie funkcję spełnia Sticky Notes, nasze notki możemy przykleić w każdym miejscu na pulpicie systemowym. Możemy je także schować w pasku zadań, wyszukując i wyświetlając kiedy nam pasuje. Wielkość notki jest regulowana. Zawartością takiej notki może być nie tylko zwykły tekst ale i hiperlinki, można też regulować czcionkę, zmieniać kolory i przezroczystość. Gdy umieścimy notkę na pulpicie, pozostaje ona na miejscu nawet w przypadku restartu systemu. Jeżeli nie jest już potrzebna należy ją po prostu zamknąć. Dodatkowymi zaletami programu są niewielkie rozmiary i prostota obsługi. Aplikacja nie instaluje się w rejestrze Windows, wszystkie notki zapisywane są w pliku tekstowym. Każda notka jest oznaczona dokładną datą i godziną. W wersji 2.2 dodano między innymi opcję jednoczesnej obsługi kilku monitorów.

Podobne Pozostałe

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sticky Notes 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie