Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sticky Notes 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: IGOR VIGDORCHIK
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 272KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 6510

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sticky Notes 2.2

Sticky Notes 2.2 to aplikacja biurowa pozwalająca "przyklejać" notki w formie wirtualnych karteczek na pulpit Windows. Programik ten jest niejako odpowiednikiem kolorowych kartoników  przylepianych na np. lodówce lub innym widocznym miejscu w celu przypomnienia o rzeczach do zrobienia, spotkaniach, zapisania pomysłów czy numerów telefonów albo zostawienia wiadomości. Taką właśnie funkcję spełnia Sticky Notes, nasze notki możemy przykleić w każdym miejscu na pulpicie systemowym. Możemy je także schować w pasku zadań, wyszukując i wyświetlając kiedy nam pasuje. Wielkość notki jest regulowana. Zawartością takiej notki może być nie tylko zwykły tekst ale i hiperlinki, można też regulować czcionkę, zmieniać kolory i przezroczystość. Gdy umieścimy notkę na pulpicie, pozostaje ona na miejscu nawet w przypadku restartu systemu. Jeżeli nie jest już potrzebna należy ją po prostu zamknąć. Dodatkowymi zaletami programu są niewielkie rozmiary i prostota obsługi. Aplikacja nie instaluje się w rejestrze Windows, wszystkie notki zapisywane są w pliku tekstowym. Każda notka jest oznaczona dokładną datą i godziną. W wersji 2.2 dodano między innymi opcję jednoczesnej obsługi kilku monitorów.

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sticky Notes 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie