Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rapid Typing Tutor 2.8.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: RapidTyping Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 1.98 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1439

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rapid Typing Tutor 2.8.5

Rapid Typing Tutor 2.8.5 to darmowy program umożliwiający naukę szybkiego pisania na klawiaturze. Rapid Typing Tutor w nauce pisania na klawiaturze szybciej i bez zrywania kontaktu wzrokowego z monitorem w bardzo atrakcyjny a więc motywujący sposób.

Pierwsza rzeczą, jaką uczy Rapid Typing Tutor jest poprawny układ rąk na klawiaturze. Rapid Typing Tutor wyświetla wirtualną klawiaturę z zaznaczonymi strefami, aby uczeń pamiętał, która ręka należy do poszczególnych części klawiatury.

Rapid Typing Tutor 2.8.5 jest programem całkowicie darmowym przeznaczonym do nauki dorosłych oraz dzieci. Program w formie prostych, zabawnych lekcji rozwija bezwzrokowe pisanie na klawiaturze. Rapid Typing Tutor dba nie tylko o treść, ale tez o formę przekazu – wygląd programu można dostosować do swojego gusty dzięki skórkom i awatarom.

Rapid Typing Tutor został tak zaprojektowany, aby przypominać grę a lekcje pisania na klawiaturze są jej rundami. Rapid Typing Tutor cały czas monitoruje postępy ucznia i prezentuje je w formie tabel lub wykresów. Trenując swoje umiejętności cały czas można śledzić postępy w nauce spoglądając na wykresy zamieszczone w podglądzie. Dzięki stałemu dostępowi do wyników w nauce uczeń jest lepiej zmotywowany i ma ochotę na kolejne lekcje. Statystyki pokazują postępy w szybkości oraz w dokładności pisania

Rapid Typing Tutor jest całkowicie darmowym oraz bezpiecznym programem – nie posiada ukrytych opłat, reklam czy elementów szpiegujących. Program można dostosować do indywidualnych potrzeb – zaplanować lekcje według możliwości czasowych lub oczekiwanej prędkości postępów. Rapid Typing Tutor pozwala również zaprojektować własne lekcje jeśli uczeń potrzebuje potrenować z konkretnym zestawem klawiszy. Nauka nie jest sztywno wyznaczona – można wracać do lekcji lub przechodzić szybciej do trudniejszych.

Ściągnij całkowicie darmowy Rapid Typing Tutor z pobierz.pl i podciągnij się w umiejętności pisania bezwzrokowego.

Podobne Pozostałe

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rapid Typing Tutor 2.8.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie