Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rapid Typing Tutor 2.8.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: RapidTyping Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 1.98 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1441

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rapid Typing Tutor 2.8.5

Rapid Typing Tutor 2.8.5 to darmowy program umożliwiający naukę szybkiego pisania na klawiaturze. Rapid Typing Tutor w nauce pisania na klawiaturze szybciej i bez zrywania kontaktu wzrokowego z monitorem w bardzo atrakcyjny a więc motywujący sposób.

Pierwsza rzeczą, jaką uczy Rapid Typing Tutor jest poprawny układ rąk na klawiaturze. Rapid Typing Tutor wyświetla wirtualną klawiaturę z zaznaczonymi strefami, aby uczeń pamiętał, która ręka należy do poszczególnych części klawiatury.

Rapid Typing Tutor 2.8.5 jest programem całkowicie darmowym przeznaczonym do nauki dorosłych oraz dzieci. Program w formie prostych, zabawnych lekcji rozwija bezwzrokowe pisanie na klawiaturze. Rapid Typing Tutor dba nie tylko o treść, ale tez o formę przekazu – wygląd programu można dostosować do swojego gusty dzięki skórkom i awatarom.

Rapid Typing Tutor został tak zaprojektowany, aby przypominać grę a lekcje pisania na klawiaturze są jej rundami. Rapid Typing Tutor cały czas monitoruje postępy ucznia i prezentuje je w formie tabel lub wykresów. Trenując swoje umiejętności cały czas można śledzić postępy w nauce spoglądając na wykresy zamieszczone w podglądzie. Dzięki stałemu dostępowi do wyników w nauce uczeń jest lepiej zmotywowany i ma ochotę na kolejne lekcje. Statystyki pokazują postępy w szybkości oraz w dokładności pisania

Rapid Typing Tutor jest całkowicie darmowym oraz bezpiecznym programem – nie posiada ukrytych opłat, reklam czy elementów szpiegujących. Program można dostosować do indywidualnych potrzeb – zaplanować lekcje według możliwości czasowych lub oczekiwanej prędkości postępów. Rapid Typing Tutor pozwala również zaprojektować własne lekcje jeśli uczeń potrzebuje potrenować z konkretnym zestawem klawiszy. Nauka nie jest sztywno wyznaczona – można wracać do lekcji lub przechodzić szybciej do trudniejszych.

Ściągnij całkowicie darmowy Rapid Typing Tutor z pobierz.pl i podciągnij się w umiejętności pisania bezwzrokowego.

Podobne Pozostałe

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rapid Typing Tutor 2.8.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie