Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rainlendar Lite 2.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Rainlendar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2011
Rozmiar: 6,29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rainlendar Lite 2.8

Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem, dzięki czemu nie przegapimy żadnej ważnej daty, czy też nie zapomnimy o żadnym ważnym zadaniu do wykonania. Jako ze download Rainlendar Lite nie kosztuje ani grosza, każdy może przekonać się o jego funkcjonalności, jednak nim to się stanie, warto wiedzieć, dlaczego warto mieć ten dodatek.

Rainlendar Lite 2.8 został przeniesiony na systemy Windows z Linuxa, gdzie cieszy się dość dużą popularnością. Mamy tu możliwość umieszczania przy wybranych zadań notatek, które potem przypomną nam o zaplanowanym na dany dzień wydarzeniu czy też zadaniu. Ponieważ jest to wersja Rainlendar Lite pl, nikt nie będzie mieć kłopotów z obsługą. Można spersonalizować kalendarz poprzez ustawienie na nim wybranej skórki. Warto zauważyć, że jest to darmowa edycja płatnej wersji (oznaczonej jako Pro) i nie ma tu występujących w niej możliwości, czyli integracji z Microsoft Outlook oraz Google Calendar. Jeśli jednak nie używamy któregoś z tych programów, nie jest nam ona do niczego potrzebna.

Rainlendar Lite 2.8 doskonale spisuje się na wszystkich systemach operacyjnych Windows, zarówno tych 32-bitowych, jak i sześćdziesięciu czterech. Dlatego bez problemu można używać aplikacji na Vista, Windows 7 i XP. To doskonała rzecz dla nieprzegapienia żadnych ważnych uroczystości rodzinnych, imienin znajomych, czy też innych tego typu wydarzeń. Natomiast do pracy pomoże nam to w dotrzymaniu terminów i zapamiętaniu zadań do wykonania. Jako że Rainlendar Lite 2.8 jest całkowicie darmowy, zachęcamy do spróbowania!

Podobne Pozostałe

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rainlendar Lite 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie