Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rainlendar Lite 2.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: Rainlendar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2011
Rozmiar: 6,29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rainlendar Lite 2.8

Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem, dzięki czemu nie przegapimy żadnej ważnej daty, czy też nie zapomnimy o żadnym ważnym zadaniu do wykonania. Jako ze download Rainlendar Lite nie kosztuje ani grosza, każdy może przekonać się o jego funkcjonalności, jednak nim to się stanie, warto wiedzieć, dlaczego warto mieć ten dodatek.

Rainlendar Lite 2.8 został przeniesiony na systemy Windows z Linuxa, gdzie cieszy się dość dużą popularnością. Mamy tu możliwość umieszczania przy wybranych zadań notatek, które potem przypomną nam o zaplanowanym na dany dzień wydarzeniu czy też zadaniu. Ponieważ jest to wersja Rainlendar Lite pl, nikt nie będzie mieć kłopotów z obsługą. Można spersonalizować kalendarz poprzez ustawienie na nim wybranej skórki. Warto zauważyć, że jest to darmowa edycja płatnej wersji (oznaczonej jako Pro) i nie ma tu występujących w niej możliwości, czyli integracji z Microsoft Outlook oraz Google Calendar. Jeśli jednak nie używamy któregoś z tych programów, nie jest nam ona do niczego potrzebna.

Rainlendar Lite 2.8 doskonale spisuje się na wszystkich systemach operacyjnych Windows, zarówno tych 32-bitowych, jak i sześćdziesięciu czterech. Dlatego bez problemu można używać aplikacji na Vista, Windows 7 i XP. To doskonała rzecz dla nieprzegapienia żadnych ważnych uroczystości rodzinnych, imienin znajomych, czy też innych tego typu wydarzeń. Natomiast do pracy pomoże nam to w dotrzymaniu terminów i zapamiętaniu zadań do wykonania. Jako że Rainlendar Lite 2.8 jest całkowicie darmowy, zachęcamy do spróbowania!

Podobne Pozostałe

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rainlendar Lite 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie