Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuarkXPress 8.1.6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Quark Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Rozmiar: 664 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 402

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis QuarkXPress 8.1.6.2

QuarkXPress 8 to cieszący się od lat uznaniem program przeznaczony do składania dokumentów w ten sposób, aby może było je przesłać do druku. Można dzięki niemu zaprojektować magazyn, książkę, gazetę, broszurę i inne wydawnictwa. Pełna wersja QuarkXPress 8 nie jest niestety dostępna za darmo, jednak mamy na naszych stronach testową. Jeśli chcesz zobaczyć, dlaczego aplikacja ta cieszy się tak wielkim uznaniem, pobierz QuarkXPress 8 i sprawdź to samemu!

Wersja trial QuarkXPress 8 pozwala na testowanie program przez 30 dni. To wystarczający czas, abyś poznał wszystkie jej plusy – używanie filtrów, łatwość w łamaniu i składaniu, import PSD, grupowanie tabel z obiektami i inne. Wersja testowa QuarkXPress 8 jest do pobrania z tej strony, jednak musimy uprzedzić o jednej rzeczy. Download QuarkXPress 8 może potrwać bardzo długo, bowiem plik do ściągnięcia ma ponad 660 MB! Warto też dodać, że program przeznaczony jest nie tylko na Windowsy. Istnieje także edycja QuarkXPress 8 na Linux oraz osobna na Mac. Jeśli masz któryś z tych systemów, znajdziesz je na osobnej stronie naszego portal. Na tej zaś znajdziesz QuarkXPress 8 na Windows 7, XP i Vista. Ostrzegamy jednak, że nie jest to wersja pl i przyda się znajomość angielskiego do obsługi. W sieci znajdziesz jednak bibliotekę Gwarek, która zmienia program w QuarkXPress 8 po polsku.

Wypróbuj za darmo QuarkXPress 8! Ta aplikacja z pewnością zainteresuje każdego, kto zajmuje się łamaniem i składem broszur, książek oraz innych wydawnictw. Przez trzydzieści dni możesz używać QuarkXPress 8 za free, jeśli po tym czasie zdecydujesz się na nabycie programu, możesz nabyć go bezpośrednio u producenta.

Podobne Pozostałe

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuarkXPress 8.1.6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie