Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuarkXPress 8.1.6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Quark Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2010
Rozmiar: 664 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis QuarkXPress 8.1.6.2

QuarkXPress 8 to cieszący się od lat uznaniem program przeznaczony do składania dokumentów w ten sposób, aby może było je przesłać do druku. Można dzięki niemu zaprojektować magazyn, książkę, gazetę, broszurę i inne wydawnictwa. Pełna wersja QuarkXPress 8 nie jest niestety dostępna za darmo, jednak mamy na naszych stronach testową. Jeśli chcesz zobaczyć, dlaczego aplikacja ta cieszy się tak wielkim uznaniem, pobierz QuarkXPress 8 i sprawdź to samemu!

Wersja trial QuarkXPress 8 pozwala na testowanie program przez 30 dni. To wystarczający czas, abyś poznał wszystkie jej plusy – używanie filtrów, łatwość w łamaniu i składaniu, import PSD, grupowanie tabel z obiektami i inne. Wersja testowa QuarkXPress 8 jest do pobrania z tej strony, jednak musimy uprzedzić o jednej rzeczy. Download QuarkXPress 8 może potrwać bardzo długo, bowiem plik do ściągnięcia ma ponad 660 MB! Warto też dodać, że program przeznaczony jest nie tylko na Windowsy. Istnieje także edycja QuarkXPress 8 na Linux oraz osobna na Mac. Jeśli masz któryś z tych systemów, znajdziesz je na osobnej stronie naszego portal. Na tej zaś znajdziesz QuarkXPress 8 na Windows 7, XP i Vista. Ostrzegamy jednak, że nie jest to wersja pl i przyda się znajomość angielskiego do obsługi. W sieci znajdziesz jednak bibliotekę Gwarek, która zmienia program w QuarkXPress 8 po polsku.

Wypróbuj za darmo QuarkXPress 8! Ta aplikacja z pewnością zainteresuje każdego, kto zajmuje się łamaniem i składem broszur, książek oraz innych wydawnictw. Przez trzydzieści dni możesz używać QuarkXPress 8 za free, jeśli po tym czasie zdecydujesz się na nabycie programu, możesz nabyć go bezpośrednio u producenta.

Podobne Pozostałe

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuarkXPress 8.1.6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie