Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PagePlus Starter Edition x4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Serif
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.03.2011
Rozmiar: 80.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 595

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PagePlus Starter Edition x4

PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm. Dzięki temu każdy może wykonać download tego programu i używać go dla swoich celów. Pozwala on na łatwe zaprojektowanie i stworzenie wizytówek, zaproszeń, kalendarzy, informatorów reklamowych, kartek pocztowych i innych tego typu publikacji.

PagePlus Starter Edition x4 posiada w swojej bazie kilkanaście gotowych szablonów. Dzięki temu możemy podpatrzeć, jak wyglądają przygotowane już projekty i na nich wzorować swoje własne. Ten dostępny za darmo program wspiera popularne edytory tekstu – Office i OpenOffice. Dzięki temu możemy bez problemu przekleić z nich tekst do projektowanej publikacji. Niestety, nie ma wydania PagePlus Starter Edition pl, dlatego też przyda się przynajmniej podstawowa znajomość angielskiego do jego obsługi. Znajdująca się na tej stronie wersja do pobrania nie posiada możliwości działań na plikach PDF, a także wsparcie HSL, CMYK i Spot Colours. Nadto maksymalna długość publikacji to pięć stron.

PagePlus Starter Edition x4 można używać na Windows 7, Vista i XP. Jest to aplikacja w pełni darmowa, jednak przy pierwszym uruchomieniu musimy się zarejestrować na stronie producenta. To również nic nie kosztuje, a zyskujemy dzięki temu możliwość projektowania druków na potrzeby prywatne, bądź też swojego biura czy firmy. Program oferuje wiele możliwości – należy tylko spędzić nad nim nieco czasu, a wówczas odkryjemy wszystkie jego zalety.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PagePlus Starter Edition x4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie