Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Communicator 2007

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 14.2 Kb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1145

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Communicator 2007

Office Communicator 2007 to komunikator internetowy zaprojektowany do komunikacji korporacyjnej, dodatkowo integrujący się z wszystkimi aplikacjami pakietu Microsoft Office tak by ułatwić użytkownikom pracę i wymianę danych i informacji. ­

Office Communicator 2007 to aplikacja kliencka, obsługująca synchroniczną komunikację w czasie rzeczywistym. Program ten stanowi podstawowe narzędzie do obsługi wiadomości błyskawicznych, rozmów telefonicznych, konferencji audio i wideo, a także do ustalania informacji o obecności i sprawdzania danych katalogowych.

Intuicyjny interfejs ułatwia użytkownikom kontakt z wykorzystaniem funkcji „kliknij, aby połączyć” oraz funkcji płynnego przechodzenia między różnymi formami komunikacji, na przykład z wiadomości błyskawicznych na rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję.

Ponadto użytkownicy uzyskują możliwości sterowania komunikacją z wykorzystaniem funkcji alertów, automatycznego przekazywania rozmów oraz ręcznego ustawiania stanu. Jeśli dany użytkownik będzie potrzebował czasu na skupienie się nad dowolną kwestią, może ustawić swój stan jako Zajęty, a program Office Communicator 2007 będzie przekierowywał wszystkie przychodzące rozmowy na pocztę głosową.

Program Office Communicator 2007 integruje interfejs komunikacyjny z pakietem Microsoft Office i innymi aplikacjami. Informacje o obecności zamieszczane są w każdym miejscu, gdzie widoczne są dane użytkownika — w obszarze roboczym, w witrynie programu Microsoft Office SharePoint Server czy w wiadomości e-mail. Dzięki programowi Office Communicator Mobile 2007 użytkownicy mają dostęp do funkcji takich jak Obecność i „kliknij, aby połączyć” z poziomu urządzeń pracujących w systemie Windows Mobile.­


Opis pochodzi ze strony producenta - firmy Microsoft. ­

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Communicator 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie