Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Obsługa Biura PL+ 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software Projekt
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Obsługa Biura PL+ 1.0

Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Program ten pomoże nam między innymi tworzyć listy różnego typu usterek zgłaszanych przez pracowników. Te w łatwy sposób możemy zestawić i przekazać odpowiedzialnemu za ich usunięcie konserwatorowi. Ponadto dzięki prezentowanej aplikacji w prosty i szybki sposób będziemy mogli zaplanować spotkanie, zarezerwować salę konferencyjną lub różnego rodzaju urządzenia firmowe, które będą nam w tym czasie potrzebne (rzutnik, komputer, itp). Obsługa Biura PL+ to także pełna kontrola nad firmową pocztą oraz całościowa ewidencja telefonów i umów telekomunikacyjnych z systemem przypomnień (opłacanie abonamentu, koniec umowy, podstawowe informacje na temat kart SIM).

Poniżej można znaleźć najważniejsze funkcjonalności programu:

- rejestr korespondencji,
- możliwość wydruku książki nadawczej,
- rejestr faktur i umów,
- organizer spotkań,
- ewidencja telefonów,
- system zarządzania kartami dostępu oraz kluczami,
- rejestr wizyt oraz gości odwiedzających biuro,
- możliwość eksportu tabel do formatu CSV,
- terminarz uniwersalny.
Całość jest do tego niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawiać problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu w języku polskim.

Podobne Pozostałe

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Obsługa Biura PL+ 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie