Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

msAdres 1.35

Kategoria: Pozostałe
Producent: m4system
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2011
Data modyfikacji: 08.01.2013
Rozmiar: 12,08 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 611

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis msAdres 1.35

msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów. Główną cechą programu jest możliwość drukowania różnego rodzaju druków, niezbędnych do wysyłek paczek pocztowych, priorytetowych, czy też pobraniowych. Aplikacja umożliwia również adresowanie kopert, a także drukowanie etykiet adresowych na paczki, co znacznie skraca czas poświęcony na ich wysyłkę. Użytkownicy posiadający drukarkę igłową, mają także możliwość za pomocą msAdres drukować dane na oryginalnych formularzach Poczty Polskiej.

 Program w trakcie użytkowania tworzy niezwykle przydatną bazę danych, która zbiera informacje o osobach do których wysyłane są paczki, a także podstawowe dane o przesyłkach, np. kiedy zostały nadane lub jaki jest ich numer nadawczy. Dzięki temu w trakcie uzupełniania np. danych adresowych na danym druku, nie trzeba wpisywać wszystkiego ręcznie - od nowa, ale wystarczy posłużyć się bazą, która automatycznie wypełni wybrany druk, pod warunkiem oczywiście, że osoba do której wysyłana jest paczka, widnieje już w bazie danych programu. msAdres pozwala dodatkowo na import danych z innych źródeł, takich jak Allegro, eBay, CSV, czy choćby MySql. Program jest dość prosty w obsłudze i w pełni dostosowany do realiów panujących w Poczcie Polskiej. 

Podobne Pozostałe

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: msAdres 1.35Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie