Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office Publisher 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5056

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office Publisher 2010

Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci. Jest to narzędzie pozwalające na stworzenie dokumentu takiego, jaki dokładnie chcemy – wszystko to dzięki bogatym opcjom edycyjnym i różnorakim narzędziom zaimplementowanym w program. Nie jest to jednak rzecz dostępna za darmo, jednak by przekonać się o jego możliwościach można pobrać demo Microsoft Office Publisher 2010. Aby tego dokonać, należy posiadać konto Live ID (można je założyć bezpłatnie). Wystarczy tylko kliknąć na poniższy link, aby przenieść się na stronę rejestracji.

Wersja testowa Microsoft Office Publisher do pobrania pozwala na używanie programu przez okres 60 dni. To okres wystarczający, aby poznać wszystkie jej zalety. Jako że jest to wydanie Microsoft Office Publisher 2010 pl, nikt nie będzie mieć problemów z obsługą programu. Mamy tu narzędzie do edycji i obróbki zdjęć (kadrowanie, zamienianie, dostosowywanie), nową typografię – OpenType – zapewniającą wsparcie dla ligatur, możliwość podglądu całej wydruku czy też kartę Korespondencja. Download Microsoft Office Publisher 2010 pozwoli także na poznanie widoku Backstage („za kulisami”), który sprawdza daną publikację pod kątem błędów.

Jako że jest to produkt Microsoftu, Microsoft Office Publisher 2010 działa na Windows 7, Vista  XP. W tych dwóch pierwszych przypadkach jest on kompatybilny zarówno z wydaniami 32, jak i 64-bit. Jeśli chcesz się przekonać, czy warto w niego zainwestować, po prostu pobierz wersję demo Microsoft Office Publisher 2010 dzięki tej stronie. Nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Pozostałe

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office Publisher 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie