Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office OneNote 2010

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1450

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office OneNote 2010

Microsoft Office OneNote 2010 jest częścią pakietu Microsfot Office. To wygodny, wirtualny notes, dzięki któremu możemy zapisywać ważne informacje, przemyślenia, czy też wskazówki. Możemy robić to zarówno w wersji tekstowej, jak i też zamieszczać obrazki oraz nagrania głosowe. Nie jest to program dostępny za darmo, jednak można wykonać download Microsoft Office OneNote w wersji testowej z tej strony. Aby pobrać aplikację, należy jednak posiadać konto Live ID – jest możliwość założenia go podczas rejestracji.

Warto zauważyć, że wydany w wersji pl Microsoft Office OneNote integruje się z eksploratorem Windows oraz Internet Explorerem, dzięki czemu mamy go zawsze pod ręką. Program jest dziecinnie prosty w obsłudze, a dzięki skrótowi klawiaturowemu mamy dostęp do notatnika w każdej chwili. Co więcej – można katalogować notatki. Pobierz Microsoft Office OneNote i przekonaj się samemu o jego możliwościach. Jako że jest to produkt Microsoftu, będzie działać doskonale na Windows 7, Vista i XP. Wersja testowa pozwala na używanie go przez okres sześćdziesięciu dni, co jest okresem aż wystarczającym do poznania wszystkich jego funkcji.

Microsoft Office OneNote 2010 przyda sie wszystkim aktywnym użytkownikom. Dzięki temu programowi nie zgubimy żadnych ważnych danych, ani też nie zapomnimy o nich. Dlatego warto pobrać aplikację w wersji testowej i zobaczyć, jak będzie spisywać się w praktyce. Pełną wersję można nabyć wraz z pakietem MS Office 2010 – którego wersja testowa znajduje się również na naszych stronach.

Polecamy zapoznanie się z tym wygodnym, funkcjonalnym notatnikiem. Z pewnością nada się on zarówno do domu, jak i do firmy.

Podobne Pozostałe

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office OneNote 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie