Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iPrint 6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Inzone Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iPrint 6

iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz. Zdaniem producenta, firmy Inzone Software, oszczędności sięgają nawet 60%. Czy ma on rację? Można wykonać download programu z tej strony i przekonać się o tym w praktyce. Jako że jest on całkowicie bezpłatny, nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

Choć nie ma wydania iPrint 6 pl, jest on tak prosty w obsłudze, że każdy da sobie z nim radę. Aplikacja instaluje się jako dodatkowa, wirtualna i inteligentna drukarka. Sama wykrywa strony pozbawione treści i pomija je, nadto pozwala na ręczne określanie, jakie fragmenty danego druku mają zostać pominięte. Dzięki temu dostępny na tej stronie do pobrania Sprint pozwala na zaoszczędzenie zarówno tuszu, jak i papieru. Mało tego, można dzięki tej wirtualnej drukarce eksportować dokumenty do PDF i HTML.

Jest to narzędzie przystosowane do najnowszych systemów operacyjnych. Można wiec używać Sprint 6 na Windows 7 i Vista w obu wydaniach, a także sprawnie działa pod XP. Jako że jej ściągnięcie nie kosztuje ano grosza, pobierz aplikację teraz i zobacz, jak sprawuje się w praktyce. Można używać jej bezpłatnie także w firmach. Przy drukowaniu program sam podaje, jak wiele miejsca zaoszczędzono. Jak więc widać przyda się w każdym miejscu, gdzie istnieje potrzeba drukowania, a nie są chętnie widziane duże wydatki.

Podobne Pozostałe

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iPrint 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie