Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Help and Manual 5

Kategoria: Pozostałe
Producent: EC Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.12.2008
Rozmiar: 33 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 476

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Help and Manual 5

Nowoczesne, niezastąpione narzędzie do tworzenia oraz edycji plików pomocy w różnych formatach (PDF, WinHELP, HTML Help, e-Book), ze wzorowanym na edytorze tekstów interfejsem.

Help and Manual pozwala nie tylko tworzyć zrzuty ekranowe (screen capture), czy dowolnie kształtować szablony dokumentów, ale też projektować i drukować różnego rodzaju instrukcje dla użytkowników. Dlatego cieszy się uznaniem programistów, jako najlepsze tego typu narzędzie, którego wysoka skuteczność zaowocowała wieloma nagrodami.
Nowa jakość w tworzeniu dokumentacji Help & Manual sprawia, że tworzenie pomocy to przyjemność. Wszystkie potrzebne narzędzia są teraz w zasięgu ręki, zawarte w jednym programie. Obsługa programu nie wymaga wiedzy technicznej. Zaoszczędzony czas i energię można poświęcić na merytoryczne dopracowanie zawartości. To pozwoli w krótkim czasie stworzyć profesjonalną dokumentację.

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Help and Manual 5

dodał: ~maniek , 08.04.2009

Profesjonalne narzędzie.ok

dodał: ~greta , 25.12.2008

cool

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie