Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GS-Calc 10.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: JPS Development
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Data modyfikacji: 05.02.2013
Rozmiar: 1,84 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 630

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GS-Calc 10.3

GS-Calc 10.3 to niezwykle użyteczny arkusz kalkulacyjny, który w niezwykle efektywny sposób potrafi zarządzać twoimi danymi.

GS-Calc posiada liczne funkcje do pracy z bazami danych, obliczeń statystycznych czy budowania skomplikowanych raportów i zestawień. Dużą zaletą GS-Calc jest szybkość jego działania nawet podczas bardzo zaawansowanych i skomplikowanych operacji. Arkusz posiada również wbudowane przeszło 300 formuł matematycznych i statystycznych, GS-Calc rysuje 3 wymiarowe wykresy, posiada nieograniczoną możliwość cofania/przywracania wykonywanych operacji oraz możliwość zabezpieczania swoich akrkuszy hasłem.

Ciekawostką jest też to, że GS-Calc należy do tzw. oprogramowania typu portable - przenośnego - istnieje więc możliwość instalowania go na przenośnych nośnikach danych typu pendrive i przenoszenia aplikacji między różnymi komputerami bez konieczności instalacji.

Podobne Pozostałe

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GS-Calc 10.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie