Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grafik Urlopowy PL+ 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software Projekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Grafik Urlopowy PL+ 1.0

Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie. Całość doskonale sprawdza się zarówno w małych, kilku osobowych biurach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Warto dodać, że prezentowany program, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosty w obsłudze. Całość pozwala na wypełnianie grafiku urlopowego przez pracowników i jego akceptację przez pracodawcę. Co więcej, przełożony ma możliwość korygowania i elastycznego dostosowywania urlopów dla danego kresu.

Podobne Pozostałe

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Grafik Urlopowy PL+ 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie