Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gnumeric 1.12.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jody Goldberge & Miguel de Icaza
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Data modyfikacji: 07.01.2014
Rozmiar: 20.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1456

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gnumeric 1.12.9

Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

Gnumeric potrafi importować wiele formatów innych arkuszy kalkulacyjnych min.: CSV, Microsoft Excel, HTML, LaTeX, Lotus 1-2-3, OpenOffice czy Quattro Pro. Program posiada również swój własny format. Obecna wersja aplikacji zawiera wszystkie funkcje dostępne w komercyjnych odpowiednikach typu Excel oraz kilka funkcji unikalnych. Gnumeric posiada min. rozbudowane narzędzia do prowadzenia zaawansowanych obliczeń i badań statystycznych, nowatorskie podejście do kreowania rozbudowanych i skomplikowanych wykresów oraz solver - zaawansowaną funkcję kalkulacyjną przydatną w rowiązywaniu skomplikowanych zadań min. w programowaniu liniowym.

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gnumeric 1.12.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie