Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gnumeric 1.12.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Jody Goldberge & Miguel de Icaza
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Data modyfikacji: 07.01.2014
Rozmiar: 20.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1451

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gnumeric 1.12.9

Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

Gnumeric potrafi importować wiele formatów innych arkuszy kalkulacyjnych min.: CSV, Microsoft Excel, HTML, LaTeX, Lotus 1-2-3, OpenOffice czy Quattro Pro. Program posiada również swój własny format. Obecna wersja aplikacji zawiera wszystkie funkcje dostępne w komercyjnych odpowiednikach typu Excel oraz kilka funkcji unikalnych. Gnumeric posiada min. rozbudowane narzędzia do prowadzenia zaawansowanych obliczeń i badań statystycznych, nowatorskie podejście do kreowania rozbudowanych i skomplikowanych wykresów oraz solver - zaawansowaną funkcję kalkulacyjną przydatną w rowiązywaniu skomplikowanych zadań min. w programowaniu liniowym.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gnumeric 1.12.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie