Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FinePrint 6.04

Kategoria: Pozostałe
Producent: FinePrint Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.8 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 505

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FinePrint 6.04

FinePrint 6.04 to rozbudowany program pozwalający przejąć użytkownikowi pełną kontrolę nad wydrukiem dokumentów.

FinePrint oferuje szeroką gamę możliwość wydruku niedostępna w zwyczajnych programach lub możliwą do uzyskania lecz za pomocą wielu skomplikowanych zabiegów. FinePrint posiada opcje pomijania w wdyruku wybranych stron, drukowanie wielu stron (pomnijszonych) na jednej kartce papieru, drukowanie dwustronne, konwertowanie kolorowych dokumentów na skalę szarości (greyscale), tworzenie wirtualnych drukarek, dodawanie do dokumentów autorskiego "znaku wodnego". FinePrint pozwala też na zapisywanie otwieranych dokumentów jako plików jpg, tiff lub w którymś z dostępnych formatów tekstowych.Podobne Pozostałe

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FinePrint 6.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie