Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FinePrint 6.04

Kategoria: Pozostałe
Producent: FinePrint Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.8 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 511

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FinePrint 6.04

FinePrint 6.04 to rozbudowany program pozwalający przejąć użytkownikowi pełną kontrolę nad wydrukiem dokumentów.

FinePrint oferuje szeroką gamę możliwość wydruku niedostępna w zwyczajnych programach lub możliwą do uzyskania lecz za pomocą wielu skomplikowanych zabiegów. FinePrint posiada opcje pomijania w wdyruku wybranych stron, drukowanie wielu stron (pomnijszonych) na jednej kartce papieru, drukowanie dwustronne, konwertowanie kolorowych dokumentów na skalę szarości (greyscale), tworzenie wirtualnych drukarek, dodawanie do dokumentów autorskiego "znaku wodnego". FinePrint pozwala też na zapisywanie otwieranych dokumentów jako plików jpg, tiff lub w którymś z dostępnych formatów tekstowych.Podobne Pozostałe

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FinePrint 6.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie