Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Domowe Finanse PL+ 6.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software Projekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Rozmiar: 5.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 123

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Domowe Finanse PL+ 6.0

Oszczędzanie oraz dobre planowanie domowymi finansami nie przychodzi łatwo. Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+. To pozwoli nam przede wszystkim zredukować lub zupełnie wyeliminować zbędne wydatki, zaplanować płatności oraz dokładnie przeanalizować koszty życia.

Prezentowany program umożliwi między innymi:

- zaplanować i prognozować wydatki na konkretny miesiąc,
- podzielić płatności i wydatki na odpowiednie kategorie,
- skorzystać ze specjalnego przypominacza, który poinformuje o nadchodzących płatnościach oraz niezbędnych zakupach,
- stworzyć szczegółową, miesięczną listę wydatków.
Dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim aplikacja Domowe Finanse PL+ nie powinna nikomu sprawić problemu z obsługą. Program nie obciąża zasobów systemowych, w związku z czym może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Pozostałe

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Domowe Finanse PL+ 6.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie