Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diagram Designer 1.20

Kategoria: Pozostałe
Producent: MeeSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 1555

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Diagram Designer 1.20

Diagram Designer to prosty i darmowy program to rysowania (wektorowego) schematów i diagramów, posiada również możliwość zrobienia pokazu slajdów.

Diagram Designer posiada paletę obiektów, w tym także tych ze standardu UML, którą można rozszerzać o nowe elementy. Aplikacja umożliwia import obiektów, a także zapis gotowych prac, w którymś z następujących formatów: WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG i GIF. Najnowsza wersja programu Diagram Designer umożliwia również pracę na warstwach, niestety wewnętrzny format zapisu tego programu nie jest kompatybilny z innymi aplikacjami tego typu.

Podobne Pozostałe

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diagram Designer 1.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie