Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diagram Designer 1.20

Kategoria: Pozostałe
Producent: MeeSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 1561

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Diagram Designer 1.20

Diagram Designer to prosty i darmowy program to rysowania (wektorowego) schematów i diagramów, posiada również możliwość zrobienia pokazu slajdów.

Diagram Designer posiada paletę obiektów, w tym także tych ze standardu UML, którą można rozszerzać o nowe elementy. Aplikacja umożliwia import obiektów, a także zapis gotowych prac, w którymś z następujących formatów: WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG i GIF. Najnowsza wersja programu Diagram Designer umożliwia również pracę na warstwach, niestety wewnętrzny format zapisu tego programu nie jest kompatybilny z innymi aplikacjami tego typu.

Podobne Pozostałe

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diagram Designer 1.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie