Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dia 0.96-1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Alexander Larsson & Dia Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 12,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1307

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Dia 0.96-1

Dia 0.96-1 to darmowy (Gnu/Gpl) program to przeznaczony do tworzenia grafiki - w szczególności diagramów i wykresów dla prezentacji multimedialnych.

Dia jest darmowym odpowiednikiem komercyjnego oprogramowania firmy Microsoft pod nazwą Visio. Dia może być wykorzystywana do rysowania bardzo wielu różnych rodzajów diagramów i oznaczania relacji pomiędzy nimi. Aplikacja korzysta z uniwersalnych symboli UML stosowanych w programowaniu obiektowym. Program może być rozbudowywany o dodatkowe elementy - wystarczy napisać je w języku XML. Dia posiada również opcję zapisu utworzonych diagramów w pliku XML lub eksportować je np. do pliku w formacie PNG lub poprostu wydrukować.

Podobne Pozostałe

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dia 0.96-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie