Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dia 0.96-1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Alexander Larsson & Dia Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 12,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1308

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Dia 0.96-1

Dia 0.96-1 to darmowy (Gnu/Gpl) program to przeznaczony do tworzenia grafiki - w szczególności diagramów i wykresów dla prezentacji multimedialnych.

Dia jest darmowym odpowiednikiem komercyjnego oprogramowania firmy Microsoft pod nazwą Visio. Dia może być wykorzystywana do rysowania bardzo wielu różnych rodzajów diagramów i oznaczania relacji pomiędzy nimi. Aplikacja korzysta z uniwersalnych symboli UML stosowanych w programowaniu obiektowym. Program może być rozbudowywany o dodatkowe elementy - wystarczy napisać je w języku XML. Dia posiada również opcję zapisu utworzonych diagramów w pliku XML lub eksportować je np. do pliku w formacie PNG lub poprostu wydrukować.

Podobne Pozostałe

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dia 0.96-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie