Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Depeche View 1.4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Stahlworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 1.58MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Depeche View 1.4.0

Depeche View to darmowe narzędzie biurowe ładujące wszystkie pliki tekstowe z wskazanego folderu do pamięci RAM w celu wyszukania interesującego nas wyrazu czy frazy. Zwrot, o który nam chodzi możemy błyskawicznie wyszukać po prostu klikając na niego, możemy też zapisać go w schowku za pomocą kombinacji Control+klik myszką. Dostępna jest również funkcja tworzenia zakładek za pomocą kombinacji Alt+klik (Alt+prawy klik pod Linuksem). Istnieje także możliwość zintegrowania Depeche View z używanym przez nas edytorem tekstu za pomocą definiowanych przez użytkownika poleceń przypisanych do klawiszy funkcyjnych. Żeby załadować wybrane pliki tekstowe pod Windowsem, wystarczy przeciągnąć interesujący nas folder na ikonę programu, albo otworzyć program i wybrać folder z listy. Można też skorzystać z wiersza poleceń, wpisując "dview dirname". Po załadowaniu plików z katalogu i wszystkich podkatalogów ich zawartość zostanie wyświetlona w jednym dużym oknie. Aplikacja nie wymaga instalacji, można uruchomić ją z pendrive'a czy jakiegokolwiek urządzenia typu USB stick.

Podobne Pozostałe

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • SpringPublisher

  SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp).

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Depeche View 1.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie