Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Depeche View 1.4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Stahlworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 1.58MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Depeche View 1.4.0

Depeche View to darmowe narzędzie biurowe ładujące wszystkie pliki tekstowe z wskazanego folderu do pamięci RAM w celu wyszukania interesującego nas wyrazu czy frazy. Zwrot, o który nam chodzi możemy błyskawicznie wyszukać po prostu klikając na niego, możemy też zapisać go w schowku za pomocą kombinacji Control+klik myszką. Dostępna jest również funkcja tworzenia zakładek za pomocą kombinacji Alt+klik (Alt+prawy klik pod Linuksem). Istnieje także możliwość zintegrowania Depeche View z używanym przez nas edytorem tekstu za pomocą definiowanych przez użytkownika poleceń przypisanych do klawiszy funkcyjnych. Żeby załadować wybrane pliki tekstowe pod Windowsem, wystarczy przeciągnąć interesujący nas folder na ikonę programu, albo otworzyć program i wybrać folder z listy. Można też skorzystać z wiersza poleceń, wpisując "dview dirname". Po załadowaniu plików z katalogu i wszystkich podkatalogów ich zawartość zostanie wyświetlona w jednym dużym oknie. Aplikacja nie wymaga instalacji, można uruchomić ją z pendrive'a czy jakiegokolwiek urządzenia typu USB stick.

Podobne Pozostałe

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Depeche View 1.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie