Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archivarius 3000 4.13

Kategoria: Pozostałe
Producent: Likasoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 3.9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 224

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Archivarius 3000 4.13

Archivarius 3000 to niesamowicie przydatne narzędzie pozwalające przeszukiwać pliki tekstowe zgromadzone na komputerze lub w skrzynce pocztowej.

Opis ze strony producenta:

Natychmiastowe pełno-tekstowe przeszukiwanie dokumentów i wiadomości e-mail w szesnastu językach.

Archivarius 3000 to program, który rozumie zapytania w językach naturalnych (np. angielski, niemiecki, hiszpański, francuski). Dokumenty można przechowywać według słowa kluczowego lub przy pomocy języka wyszukiwania – tego samego, którego używają przeglądarki internetowe. Podczas przeszukiwania program uwzględnia wszystkie formy słów, dzięki czemu umożliwia pełno-tekstowe wyszukiwanie w szesnastu językach.

Program obsługuje wyszukiwanie w sieci lokalnej LAN i na dyskach wymiennych (CD, DVD i innych).

Podczas indeksowania dokumentów i poczty, Archivarius 3000 wydobywa i zachowuje pełną informację o tekstach. Podczas wyszukiwania, nawet jeśli dokument nie jest fizycznie dostępny, Archivarius 3000 wyszuka dokument wg. słów kluczowych i wskaże na którym dysku znajduje się żądany plik.

Obsługa dużych ilości dokumentów i wiadomości pocztowych

Archivarius 3000 został zaprojektowany tak, by szybko i bezproblemowo obsługiwać szybko rosnąca ilość wiadomości pocztowych i dokumentów. Można codziennie indeksować tysiące dokumentów i wiadomości, a mimo to wyszukiwanie nie będzie znacząco wolniejsze. Nie ma potrzeby stałego redukowania ilości dokumentów i wiadomości w przeszukiwanych katalogach, aby zachować szybkość wyszukiwania.

Podobne Pozostałe

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Archivarius 3000 4.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie