Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpringPublisher 4.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SpringPublisher Team
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 41

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis SpringPublisher 4.1

SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp). Jedną z jego głównych zalet to proste w obsłudze oraz czytelne menu. Pomimo wielu dostępnych opcji, nawet początkujący użytkownik dość szybko się tutaj odnajdzie. Narzędzie może pochwalić się między innymi wielowarstwowym edytorem graficznym z możliwością generowanie grafik różnej jakości (od 96 DPI aż po 350 DPI).

Nie zabrakło także opcji pomocnych w edytowaniu oraz dodawaniu nowych grafik, zdjęć i tekstów do już istniejącego projektu. Ponadto mamy tutaj do czynienia z szeregiem różnego rodzaju efektów graficznych i filtrów. Ciekawostką może być edytor pozwalający na tworzenie kodów kreskowych.

Menu programu niestety tylko częściowo zostało spolszczone. Niemniej jednak nie przeszkadza to w jego wygodnym użytkowaniu. Wersja darmowa posiada szereg ograniczeń w stosunku do wersji komercyjnej (zapisywanie projektów wyłącznie w niskiej jakości, ograniczony dostęp do materiałów dostępnych w sklepie internetowym, czy mniejsza liczba efektów i szablonów).

Podobne Pozostałe

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • PPTminimizer

  PPTminimizer 4.0 to aplikacja służąca do zmniejszania rozmiarów plików wyjściowych pakietu biurowego Microsoft Office.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • msAdres

  msAdres to niezwykle przydatne narządzie wspomagające przygotowanie przesyłek pocztowych, które posiada wszystkie funkcje, znane z Elektronicznej Książki Nadawczej Poczty Polskiej, rozbudowane o kilka nowych elementów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpringPublisher 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie