Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpringPublisher 4.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: SpringPublisher Team
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 46

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis SpringPublisher 4.1

SpringPublisher to program, który umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych wizytówek oraz różnego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, papiery firmowe, kartki pocztowe, itp). Jedną z jego głównych zalet to proste w obsłudze oraz czytelne menu. Pomimo wielu dostępnych opcji, nawet początkujący użytkownik dość szybko się tutaj odnajdzie. Narzędzie może pochwalić się między innymi wielowarstwowym edytorem graficznym z możliwością generowanie grafik różnej jakości (od 96 DPI aż po 350 DPI).

Nie zabrakło także opcji pomocnych w edytowaniu oraz dodawaniu nowych grafik, zdjęć i tekstów do już istniejącego projektu. Ponadto mamy tutaj do czynienia z szeregiem różnego rodzaju efektów graficznych i filtrów. Ciekawostką może być edytor pozwalający na tworzenie kodów kreskowych.

Menu programu niestety tylko częściowo zostało spolszczone. Niemniej jednak nie przeszkadza to w jego wygodnym użytkowaniu. Wersja darmowa posiada szereg ograniczeń w stosunku do wersji komercyjnej (zapisywanie projektów wyłącznie w niskiej jakości, ograniczony dostęp do materiałów dostępnych w sklepie internetowym, czy mniejsza liczba efektów i szablonów).

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpringPublisher 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie