Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PPTminimizer 4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Balesio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 3,64 Mb
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 980

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PPTminimizer 4.0

­­PPTminimizer 4.0 PL firmy Balesio (dystrybucja w Polsce - firma Nowe Media) to program, który w kilka sekund zmniejsza rozmiar plików PowerPoint i Word nawet do 98%. Skompresowane pliki zajmują mniej miejsca na twardym dysku, a dzięki małemu rozmiarowi lepiej się nimi zarządza i bez problemu można je wysłać e-mailem.

5 istotnych­  powodów aby zapoznać się z programem PPTminimizer:
 • uwolnij swój twardy dysk od niepotrzebnych danych: zmniejsz rozmiar plików nawet do 98%
 • oszczędzaj czas: możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i pracy, PPTminimizer automatycznie zoptymalizuje treść, obrazki i grafikę,
 • kreator wyszukiwania: przeszukaj swoje dyski twarde, foldery oraz sieć i znajdź szybko wszystkie prezentacje PowerPoint i pliki Word
 • prezentacje i pliki, które zostały zoptymalizowane, zapisywane są ze zmienioną nazwą, pozostawiając oryginalny plik nienaruszony,
 • dodatek do Outlooka: PPTminimizer optymalizuje załączniki PowerPoint i Word przed wysłaniem.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • Obsługa Biura PL+

  Obsługa Biura PL+ to profesjonalne oprogramowanie pomocne podczas codziennej organizacji pracy biurowej w naszej firmie. Doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PPTminimizer 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie