Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PPTminimizer 4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Balesio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 3,64 Mb
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 985

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PPTminimizer 4.0

­­PPTminimizer 4.0 PL firmy Balesio (dystrybucja w Polsce - firma Nowe Media) to program, który w kilka sekund zmniejsza rozmiar plików PowerPoint i Word nawet do 98%. Skompresowane pliki zajmują mniej miejsca na twardym dysku, a dzięki małemu rozmiarowi lepiej się nimi zarządza i bez problemu można je wysłać e-mailem.

5 istotnych­  powodów aby zapoznać się z programem PPTminimizer:
 • uwolnij swój twardy dysk od niepotrzebnych danych: zmniejsz rozmiar plików nawet do 98%
 • oszczędzaj czas: możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i pracy, PPTminimizer automatycznie zoptymalizuje treść, obrazki i grafikę,
 • kreator wyszukiwania: przeszukaj swoje dyski twarde, foldery oraz sieć i znajdź szybko wszystkie prezentacje PowerPoint i pliki Word
 • prezentacje i pliki, które zostały zoptymalizowane, zapisywane są ze zmienioną nazwą, pozostawiając oryginalny plik nienaruszony,
 • dodatek do Outlooka: PPTminimizer optymalizuje załączniki PowerPoint i Word przed wysłaniem.

Podobne Pozostałe

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PPTminimizer 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie