Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FinePrint 6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: FinePrintSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Rozmiar: 4,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FinePrint 6.2

FinePrint 6.2 to aplikacja przeznaczona dla tych osób, które chcą zaoszczędzić na papierze i tuszu. Pozwala ona na druk od dwóch do ośmiu stron na zaledwie jednej kartce. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca i ściślejsze zgrupowanie informacji. Choć nie jest to program dostępny za darmo, można przetestować jego możliwości dzięki wersji testowej. Download Fineprint można polecić każdemu, kto dużo drukuje bądź też musi od czasu do czasu wydrukować większą ilość stron. Wśród licznych możliwości, jakie oferuje ta użyteczna aplikacja, mamy miedzy innymi konfigurację nasycenia kolorów, wydruk dwustronny, zapis wydruków do osobnego katalogu, skalowanie papieru, dopasowywanie marginesów i inne. Choć nie ma wydania FinePrint pl, obsługa aplikacji jest dość prosta. Dodatkowym atutem jest możliwość zapisywania dokumentów przepuszczonych przez program do formatu graficznego, jak na przykład BMP, TIFF czy JPEG. Dodatkowo FinePrint 6.2 umożliwia tworzenie wirtualnych drukarek, do których przypisujemy konfigurację opcji wydruku. Aplikacja ta działa na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Możemy więc używać programu na Vista i XP. Nie będzie także problemów z działaniem FinePrint 6.2 na Windows 7. Pełną wersją aplikacji można nabyć na stronie producenta – jej koszt to 18, 5 dolara, czyli jakieś 54 złote. Czy warto tyle wydać? Pobranie aplikacji w wersji testowej pozwoli odpowiedzieć na to pytanie. Zachęcamy więc do jego bezpłatnego ściągnięcia i przetestowania. Przyda się to nie tylko osobom prywatnym, ale także i biurom oraz firmom. Stosowanie FinePrint 6.2 pozwoli znacznie obniżyć koszty druku.

Podobne Pozostałe

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • PagePlus Starter Edition x4

  PagePlus Starter Edition x4 jest programem, który przyda się każdej osobie potrzebującej dobrego narzędzia do dokonywania składu publikacji. Jest to bezpłatna edycja wersji komercyjnej, przeznaczonej dla większych firm.

 • Microsoft Office OneNote

  Microsoft Office OneNote to aplikacja przeznaczona do podręcznego wykonywania notatek

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FinePrint 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie