Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FinePrint 6.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: FinePrintSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Rozmiar: 4,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FinePrint 6.2

FinePrint 6.2 to aplikacja przeznaczona dla tych osób, które chcą zaoszczędzić na papierze i tuszu. Pozwala ona na druk od dwóch do ośmiu stron na zaledwie jednej kartce. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca i ściślejsze zgrupowanie informacji. Choć nie jest to program dostępny za darmo, można przetestować jego możliwości dzięki wersji testowej. Download Fineprint można polecić każdemu, kto dużo drukuje bądź też musi od czasu do czasu wydrukować większą ilość stron. Wśród licznych możliwości, jakie oferuje ta użyteczna aplikacja, mamy miedzy innymi konfigurację nasycenia kolorów, wydruk dwustronny, zapis wydruków do osobnego katalogu, skalowanie papieru, dopasowywanie marginesów i inne. Choć nie ma wydania FinePrint pl, obsługa aplikacji jest dość prosta. Dodatkowym atutem jest możliwość zapisywania dokumentów przepuszczonych przez program do formatu graficznego, jak na przykład BMP, TIFF czy JPEG. Dodatkowo FinePrint 6.2 umożliwia tworzenie wirtualnych drukarek, do których przypisujemy konfigurację opcji wydruku. Aplikacja ta działa na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Możemy więc używać programu na Vista i XP. Nie będzie także problemów z działaniem FinePrint 6.2 na Windows 7. Pełną wersją aplikacji można nabyć na stronie producenta – jej koszt to 18, 5 dolara, czyli jakieś 54 złote. Czy warto tyle wydać? Pobranie aplikacji w wersji testowej pozwoli odpowiedzieć na to pytanie. Zachęcamy więc do jego bezpłatnego ściągnięcia i przetestowania. Przyda się to nie tylko osobom prywatnym, ale także i biurom oraz firmom. Stosowanie FinePrint 6.2 pozwoli znacznie obniżyć koszty druku.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Office Publisher 2010

  Microsoft Office Publisher 2010 jest to program wchodzący w skład pakietu Office 2010, przeznaczony do tworzenia dokumentów. Dotyczy to zarówno tradycyjnych, papierowych wydań, jak też i publikacji w sieci.

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • Rainlendar Lite

  Rainlendar Lite 2.8 to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem.

 • iPrint

  iPrint 6 to niewielka aplikacja, która przyda się zarówno do biura, jak też i każdemu użytkownikowi, który często drukuje. Służy ona do gromadzenia wielu stron n jednym arkuszu papieru, co pozwala znacznie zaoszczędzić tusz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FinePrint 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie