Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordPerfect Office X5 Standard Edition

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.03.2011
Rozmiar: 344 MB
System operacyjny: Windows XP, 7
Liczba pobrań: 316

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WordPerfect Office X5 Standard Edition

WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki. Jak więc widać jest u wszystko, co potrzebne do pełnej obsługi biura. Zestaw ten może przydać się również w domu, jednak nie jest to darmowy zestaw. Aby przekonać się, czy warto wydać na niego pieniądze, należy wykonać download wersji testowej. Pozwoli ona na testowanie zestawu przez określony czas.

WordPerfect Office X5 może być całkiem ciekawą alternatywą dla zestawu MS Office. Mamy tu pełen zestaw narzędzi do tworzenia dokumentów, prezentacji, grafiki, wyliczeń, podliczeń i analiz. Dostępna za darmo wersja testowa pozwoli zapoznać się z bogatymi zestawami gotowych do wykorzystania clipartów (ponad osiem tysięcy!), niemal tysiącem różnych czcionek, a także kilkudziesięcioma szablonami dokumentów. Nie brak tu i innych użytecznych rzeczy, jak na przykład wsparcia dla formatu PDF. Aby łatwiej było przesiąść się z Office czy OpenOffice na ten zestaw, mamy tu pełne wsparcie dla dokumentów utworzonych w wymienionych zestawach. Dostępny na tej stronie do pobrania WordPerfect Office X5 nie jest pl. Jeśli użytkownik chce mieć polskie znaki diaktryczne, musi je zdefiniować jako makra.

Pobierz zestaw i zobacz, jak spodoba Ci się w praktyce. Wielkość pliku instalacyjnego to ponad 340 MB, więc ściąganie zajmie chwile, ale warto odczekać i zapoznać się z jego możliwościami. Pełne wydanie jest do nabycia na stronie producenta, który oferuje także inne odmiany zestawu.

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordPerfect Office X5 Standard Edition

dodał: ~Top class - the best! , 17.05.2012

Prawie od zawsze absolutnie najlepszy edytor. Wypchniety z rynku przez nachalne wciskanie MS Worda do nowych komputerow jest obecnie mniej rozpowszechniony. Word to przy nim jak ciezarowka przy porsche. WP posiada dwie cudowne zalety, o jakich uzytkownik worda moze tylko pomarzyc: funkcje podgladu znakow sterujacych (reveal codes) oraz jezyk programowania (PerfectScript), w ktorym mozna pisac nie tylko zwykle macro, ale prawdziwe programy do pracy z normalnymi tekstami. WordPerfect jest rzeczywiscie PERFECT!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie