Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TOPManager 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Acces Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.11.2010
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 380

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TOPManager 2010

TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności. Dzięki programowi TOPManager może zostać znacząco skrócony okres, w jakim realizowane jest każde pojedyncze zlecenie. Można utworzyć wzorce projektów dla powtarzających się zleceń. Rozbudowany formularz doboru podwykonawcy do zadania daje możliwość zdefiniowania wiele kryteriów wyszukiwania.

Program umożliwia wystawianie faktur oraz umów o dzieło. Co ważne, wzory wydruków faktur i umów można modyfikować i zapisywać jako szablony. Zarówno ceny usług dla klientów jak i stawki podwykonawców mogą być przechowywane w dowolnych walutach. Podobnie faktury i płatności od klientów. Po dodaniu usługi lub podwykonawcy do zadania, ceny przeliczane są na walutę użytkownika programu wg wybranego kursu. Aplikacja dla biur tłumaczeń TOPManager może pracować lokalnie, na stacjonarnym komputerze, jak również wielo-stanowiskowo, gdzie wszyscy użytkownicy pracują na wspólnej bazie danych.

Wersja testowa umożliwia pracę z programem aż przez 60 dni. W okresie testowym żadne funkcjonalności nie są zablokowane. Po zakończeniu testów w dalszym ciągu mamy dostęp do wprowadzonych danych, nie można jedynie dodawać nowych rekordów. Wszystkie dane wprowadzone wcześniej zostają zachowane. Jedną z głównych zalet programu jest jego niska cena. W przypadku zamówienia dwóch lub większej liczby licencji klient otrzymuje upust.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TOPManager 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie