Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOfficeT7 2.4.0

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Top7 Sp. z o. o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 128.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OpenOfficeT7 2.4.0

OpenOffice T7 to zintegrowany zestaw oprogramowania biurowego dostosowany do potrzeb polskiego użytkownika.


OpenOffice T7 rozpowszechniany jest bezpłatnie. Można go legalnie używać w firmie i w domu na dowolnej ilości komputerów.

Możliwości OpenOffice T7 opowiadają funkcjom pakietu Microsoft Office. Interfejs obu pakietów jest podobny do siebie co oznacza, że użytkownicy MS Office nie będą mieli problemów z obsługą OpenOffice T7 i odwrotnie.

W programie dostępny jest zestaw wzorów dokumentów do zastosowania w firmie. Na stronie projektu www.openzone.pl będziemy udostępniać materiały szkoleniowe dotyczące obsługi pakietów biurowych oraz prowadzić wsparcie techniczne dla użytkowników pakietu.
Pakiet uzupełniony jest o planszę informacyjną wyświetlającą się przy starcie programu.

Pakiet OpenOffice T7 składa się z kilku zintegrowanych ze sobą programów pozwalających na edycję tekstu, obliczenia w arkuszu kalkulacyjnym, tworzenie multimedialnych prezentacji, przygotowanie grafiki oraz tworzenie baz danych:

 • Writer – edytor tekstów
 • Calc – arkusz kalkulacyjny
 • Impress – program do tworzenia prezentacji
 • Math – edytor wzorów matematycznych
 • Draw – program graficzny
 • Base – program do tworzenia i obsługi baz danych


Na szczególną uwagę zasługuje możliwość eksportu dokumentów tworzonych w OpenOffice bezpośrednio do formatu PDF.
OpenOffice pozwala odczytywać i zapisywać dokumenty w formatach DOC, XLS, PPT używanych w MS Office.
Dokumenty pakietu OpenOffice zapisywane są w standardzie ODF (Open Document Format). Standard ODF zalecany jest do użytku w administracji państwowej w wielu krajach europejskich.
Top7 Sp. z o.o. udostępnia powyższy tekst na licencji  GNU Free Documentation License.

Podobne Pakiety biurowe

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOfficeT7 2.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie