Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOfficePL Professional 2006

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: OpenOffice Polska
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 89.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 584

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis OpenOfficePL Professional 2006

OpenOfficePL Professional 2007 to pakiet oprogramowania biurowego przeznaczony dla wymagających użytkowników.

Rozbudowany zestaw programów, pozwala stworzyć profesjonalne i bezpieczne stanowisko pracy.
Optymalnie dobrane oprogramowanie i dodatki uzupełniające powodują, że OpenOfficePL Professional sprawdzi się w każdej firmie lub organizacji. Łatwość instalacji i użytkowania powoduje, że nie jest wymagane specjalne przygotowanie informatyczne. Atrakcyjna cena i skalowalność licencji sprawia, że pakiet jest atrakcyjną ofertą na rynku oprogramowania biurowego. Pakiet objęty jest programem pomocy technicznej, realizowanej przez firmę OpenOffice Polska.

W pakiecie OpenOfficePL Professional proponujemy jeden ze znanych i sprawdzonych programów antywirusowych: Panda_Antivirus_+_Firewall_2008
Programy działając w tle w pełni chronią Internautę przed atakami wirusów i hakerów. System codziennie aktualizacje bazy wirusów przez rok od daty rejestracji produktu. Integralną część pakietu OpenOfficePL stanowi profesjonalna pomoc techniczna. W ramach udzielanego wsparcia zarejestrowany użytkownik otrzymuje pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z instalacją i obsługą programów, a także możliwość pobierania bezpłatnych aktualizacji w ramach posiadanej wersji oprogramowania.

Po zarejestrowaniu oprogramowania, użytkownicy mogą pobrać ze strony firmy OpenOffice Polska pełną wersję Multimedialnego Kursu Obsługi OpenOfficePL. Kurs składa się z filmów pokazujących krok po kroku, jak posługiwać się funkcjami programu.

Zawartość podstawowa pakietu Professional:

 • Writer edytor tekstu
 • Calc arkusz kalkulacyjny
 • Impress program do tworzenia prezentacji
 • Draw program do tworzenia grafiki
 • Base program bazodanowy
 • Math edytor formuł matematycznych.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOfficePL Professional 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie