Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOfficePL Professional 2006

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: OpenOffice Polska
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 89.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 588

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis OpenOfficePL Professional 2006

OpenOfficePL Professional 2007 to pakiet oprogramowania biurowego przeznaczony dla wymagających użytkowników.

Rozbudowany zestaw programów, pozwala stworzyć profesjonalne i bezpieczne stanowisko pracy.
Optymalnie dobrane oprogramowanie i dodatki uzupełniające powodują, że OpenOfficePL Professional sprawdzi się w każdej firmie lub organizacji. Łatwość instalacji i użytkowania powoduje, że nie jest wymagane specjalne przygotowanie informatyczne. Atrakcyjna cena i skalowalność licencji sprawia, że pakiet jest atrakcyjną ofertą na rynku oprogramowania biurowego. Pakiet objęty jest programem pomocy technicznej, realizowanej przez firmę OpenOffice Polska.

W pakiecie OpenOfficePL Professional proponujemy jeden ze znanych i sprawdzonych programów antywirusowych: Panda_Antivirus_+_Firewall_2008
Programy działając w tle w pełni chronią Internautę przed atakami wirusów i hakerów. System codziennie aktualizacje bazy wirusów przez rok od daty rejestracji produktu. Integralną część pakietu OpenOfficePL stanowi profesjonalna pomoc techniczna. W ramach udzielanego wsparcia zarejestrowany użytkownik otrzymuje pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z instalacją i obsługą programów, a także możliwość pobierania bezpłatnych aktualizacji w ramach posiadanej wersji oprogramowania.

Po zarejestrowaniu oprogramowania, użytkownicy mogą pobrać ze strony firmy OpenOffice Polska pełną wersję Multimedialnego Kursu Obsługi OpenOfficePL. Kurs składa się z filmów pokazujących krok po kroku, jak posługiwać się funkcjami programu.

Zawartość podstawowa pakietu Professional:

 • Writer edytor tekstu
 • Calc arkusz kalkulacyjny
 • Impress program do tworzenia prezentacji
 • Draw program do tworzenia grafiki
 • Base program bazodanowy
 • Math edytor formuł matematycznych.

Podobne Pakiety biurowe

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOfficePL Professional 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie