Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: UX Systems
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 152 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2345

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

OpenOffice.ux.pl to komercyjna dystrybucja pakietu OpenOffice wydana przez firmę Ux Systems.

W skład OpenOffice wchodzą:

    * Writer – edytor tekstu
    * Calc – arkusz kalkulacyjny
    * Draw– edytor grafiki
    * Impress– edytor prezentacji
    * Math – edytor wzorów i formuł matematycznych
    * Wizualny edytor HTML
    * Base – program do tworzenia i obsługi baz danych

OpenOffice posiada wsparcie dla dokumentów MS Office 2003 (XML) oraz natywnie obsługuje format OpenDocument.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

dodał: ~Slash , 08.11.2009

OpenOffice.org 3.0.1 PL Pakiety biurowe , ilość pobrań: 1138\n\nOpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.\n\nTAK JEST NAPISANE\n\n\n\nA TAK JEST PODCZAS INSTALACJI\n\nWitamy w programie instalacyjnym Open Office 3.1\nProgram ten jest wolny od wirusów, spyware i maleware.\nJego użytkowanie jest całkowicie bezpłatne, potrzebujesz tylko kod instalacyjny.\n\nWyślij sms z tekstem 0FC na numer 7668\nKoszt: 7,32 PLN/SMS 2 SMS x kod\n\n\n\nCyli jeśli chcemy Open Office to na polski chyba otwarte biuro czyli poprostu darmowy program. Chyba że ściągnołem ferelną wersje.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie