Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: UX Systems
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 152 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2345

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

OpenOffice.ux.pl to komercyjna dystrybucja pakietu OpenOffice wydana przez firmę Ux Systems.

W skład OpenOffice wchodzą:

    * Writer – edytor tekstu
    * Calc – arkusz kalkulacyjny
    * Draw– edytor grafiki
    * Impress– edytor prezentacji
    * Math – edytor wzorów i formuł matematycznych
    * Wizualny edytor HTML
    * Base – program do tworzenia i obsługi baz danych

OpenOffice posiada wsparcie dla dokumentów MS Office 2003 (XML) oraz natywnie obsługuje format OpenDocument.

Podobne Pakiety biurowe

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.ux.pl 3.0.0-1

dodał: ~Slash , 08.11.2009

OpenOffice.org 3.0.1 PL Pakiety biurowe , ilość pobrań: 1138\n\nOpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.\n\nTAK JEST NAPISANE\n\n\n\nA TAK JEST PODCZAS INSTALACJI\n\nWitamy w programie instalacyjnym Open Office 3.1\nProgram ten jest wolny od wirusów, spyware i maleware.\nJego użytkowanie jest całkowicie bezpłatne, potrzebujesz tylko kod instalacyjny.\n\nWyślij sms z tekstem 0FC na numer 7668\nKoszt: 7,32 PLN/SMS 2 SMS x kod\n\n\n\nCyli jeśli chcemy Open Office to na polski chyba otwarte biuro czyli poprostu darmowy program. Chyba że ściągnołem ferelną wersje.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie