Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.ux.pl 2.4.1-2

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: UX Systems
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 147 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1574

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis OpenOffice.ux.pl 2.4.1-2

OpenOffice.ux.pl to kolejna, komercyjna dystrybucja pakietu OpenOffice wydana przez firmę Ux Systems.


W skład OpenOffice wchodzą:
 • Writer – edytor tekstu
 • Calc – arkusz kalkulacyjny
 • Draw– edytor grafiki
 • Impress– edytor prezentacji
 • Math – edytor wzorów i formuł matematycznych
 • Wizualny edytor HTML
 • Base – program do tworzenia i obsługi baz danych

OpenOffice.ux.pl w wersji polskiej przygotowanej przez firmę Ux Systems posiada następujące unikalne cechy: całkowicie spolszczony system pomocy, zintegrowany polski słownik ortograficzny, moduł dzielenia wyrazów, poprawiony autopilot oraz dziesiątki pomniejszych ulepszeń i poprawek.

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.ux.pl 2.4.1-2

dodał: zuri174 , 18.12.2008

jeżeli będzie działać to wielkie thx

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie