Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.org 3.0

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: OpenOffice.org
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 128 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3655

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis OpenOffice.org 3.0

OpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.

W skład pakietu wchodzi: edytor tekstu (Writer), arkusz kalkulacyjny (Calc), program do prezentacji (Impress), edytor graficzny (Draw), baza danych (Base).
Najnowsza wersja zawiera wiele zmian min.: nowe ikonki Start Center, dodano nowe słowniki na zasadzie rozszerzeń, uproszczono instalację dodatków, wprowadzono import makr VBA z Excela, poszerzono wsparcie dla XML.
Nowa wersja posiada wsparcie dla formatu OpenDocument (ODF) 1.2, oxt oraz mdb. Pozwala na otwieranie dokumentów MS Office 2007 i Office 2008 for Mac OS X (.docx, .xlsx, .pptx, etc.).

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.org 3.0

dodał: ~Elina zbadziniska , 14.11.2013

Jestem fajna że nato weszłam..!

dodał: ~Elina zbadziniska , 14.11.2013

Fajne i to bardzo!!!. Lubie tooo!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie