Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.org 3.0

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: OpenOffice.org
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 128 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3655

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis OpenOffice.org 3.0

OpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.

W skład pakietu wchodzi: edytor tekstu (Writer), arkusz kalkulacyjny (Calc), program do prezentacji (Impress), edytor graficzny (Draw), baza danych (Base).
Najnowsza wersja zawiera wiele zmian min.: nowe ikonki Start Center, dodano nowe słowniki na zasadzie rozszerzeń, uproszczono instalację dodatków, wprowadzono import makr VBA z Excela, poszerzono wsparcie dla XML.
Nowa wersja posiada wsparcie dla formatu OpenDocument (ODF) 1.2, oxt oraz mdb. Pozwala na otwieranie dokumentów MS Office 2007 i Office 2008 for Mac OS X (.docx, .xlsx, .pptx, etc.).

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.org 3.0

dodał: ~Elina zbadziniska , 14.11.2013

Jestem fajna że nato weszłam..!

dodał: ~Elina zbadziniska , 14.11.2013

Fajne i to bardzo!!!. Lubie tooo!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie