Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Visio Professional 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 221.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 13917

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Visio Professional 2007

Microsoft Office Visio 2007 to program do rysowania diagramów, które pomagają informatykom i profesjonalistom na całym świecie wizualizować, analizować i przekazywać złożone informacje, systemy i procesy. Pozwala on przekształcać skomplikowane teksty i tabele na diagramy, dzięki którym zrozumienie przekazanych informacji jest o wiele szybsze i przyjemniejsze. Szeroki wybór diagramów oferowanych dostępnych w Office Visio 2007 sprawia, że przetwarzanie i udostępnianie informacji jest prostsze. Microsoft udostępnia Visio 2007 jako część pakietu Office 2007 i, co ważne, Visio działa w wersji polskiej. Przetestuj Microsoft Office Visio 2007 za darmo.

Office Visio 2007 został wydany w dwóch wersjach: Office Visio Professional i Office Visio Standard. W wersji Standard znajdziemy identyczne podstawowe funkcje jak w Visio Professional, jednak zawiera ona mniejszy zestaw funkcji i szablonów. Office Visio Professional 2007 został wyposażony dodatkowo w kilka funkcji zaawansowanych, w tym, opcję łączenia danych i wizualizacji. Wygodę pracy w Visio 2007 (czasem błędnie nazywanej Visio 7 lub Visio 07) gwarantuje technika nanoszenia elementów metodą drag-and-drop, czyli przeciągnij i upuść z biblioteki. Uproszczono zarządzanie łącznikami - teraz łączenie kształtów jest automatyczne. Visio 2007 umożliwia download danych z Access lub Excel. Przetestuj Visio 2007, za free można go używać aż dwa miesiące.

Możliwości programu Office Visio 2007 można dowolnie rozszerzać lub integrować z innymi aplikacjami, tak by były dostosowane do określonych wymagań branżowych. Użytkownik może dostosować program do własnych, niestandardowych rozwiązań lub skorzystać z gotowych rozwiązań Visio. Dodatkowe szablony można pobrać ze strony Microsoft: "office.microsoft.com/pl-pl/templates/CT101527321045.aspx?av=ZVO".

Środowisko rysowania programu Visio może być programowane i osadzane, dzięki czemu każda inteligentna aplikacja kliencka może oferować możliwości tego programu. Microsoft oferuje pomoc we wdrożeniu się do programu Visio 2007. Na stronie oficjalnej: "office.microsoft.com/pl-pl/visio/FX100649211045.aspx" znajdziesz pliki pomocy i instrukcje obsługi, gruntownie omawiające rożne aspekty posługiwania się Visio 2007. Aby przekonać się osobiście jakie możliwości oferuje MS Office Visio 2007 pobierz już teraz plik instalacyjny.


Licencja

Visio 2007 jak freeware można używać przez 60 dni. Visio 2007 jest rozpowszechniane na licencji trial, dlatego po wygaśnięciu licencji testowej należy wprowadzić klucz rejestracyjny, bez niego aplikacja pozwoli na maksymalnie 25 uruchomień.


Cena

Microsoft Office Visio 2007 można kupić w dobrych sklepach z oprogramowaniem. Microsoft Office Visio 2007 w wersji Standard kosztuje ok. 1100 PLN a Professional, 2400PLN.


Wymagania systemowe

Systemy kompatybilne z Visio 2007: Vista, XP, Windows Server 2003. Visio 2007 działa na Windows 7, jednak jeśli jesteś użytkownikiem najnowszego OS Microsoftu możesz wybrać nowszy Vision 2010. Visio 2007 ma Linux i Mac nie został przygotowany. Visio 2007 posiada menu pl. Aby używać polskiej wersji językowej Visio 2007, spolszczenie nie jest konieczne.


Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor 500 MHz, 256 MB RAM, 1.5 GB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM lub DVD, monitor o rozdzielczości 1024x768.

Uwaga!

Po kliknięciu zielonego przycisku „Pobierz” nastąpi przekierowanie na stronę Microsoft,  gdzie, aby pobrać wersję testową, należy się zarejestrować.

Wypróbuj Visio 2007 – pobierz za free. Oprócz Visio 2007, inne komponenty Office znajdziesz tutaj.
Podobne Pakiety biurowe

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Visio Professional 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie