Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Small Business 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 347.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7458

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Small Business 2007

Microsoft Office Small Business 2007 to zaawansowany i łatwy w użyciu pakiet oprogramowania zwiększającego produktywność i służącego do zarządzania kontaktami.

Można łatwo zarządzać wszystkimi informacjami o potencjalnych i dotychczasowych klientach w jednym miejscu oraz szybko tworzyć dynamiczne dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Pakiet ułatwia opracowywanie materiałów marketingowych o profesjonalnym wyglądzie przeznaczonych do wydrukowania, przesłania pocztą e-mail lub opublikowania w sieci Web oraz tworzenie efektywnych kampanii marketingowych we własnym zakresie. Można wydajnie zarządzać kalendarzem, zadaniami i wiadomościami e-mail oraz odfiltrowywać niechciane wiadomości e-mail, aby zachować bezpieczeństwo własnego komputera. Dzięki ulepszonym menu, w których są automatycznie wyświetlane odpowiednie narzędzia, można w krótszym czasie nauczyć się nowych funkcji.

W skład Microsoft Office Small Business 2007 wchodzą:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Publisher 2007
 • Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager

Uwaga!
Na pakiet Microsoft Office Small Business 2007 składają się dwa pliki. Drugi plik trzeba pobrać ze strony producenta. Łączna waga plików to 592 MB.
Wersja testowa działa przez 60 dni. Bez wprowadzenia klucza produktu aplikacja pozwoli na maksymalnie 25 uruchomień. Aby uzyskać bezpłatny klucz produktu należy zarejestrować się na stronach producenta.

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Small Business 2007

dodał: ~cezik , 20.03.2010

jak mam uzyskać klucz produktu

dodał: ~dd , 28.02.2010

sshtsh

dodał: kati27t , 22.06.2009

jak mam uzyskac klucz

dodał: ~pablo , 21.03.2009

to prawda jakiś shit

dodał: xxxyyy , 23.02.2009

do bani nic nie dziala i nie chce sie sciagac

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie