Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Publisher 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 218.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 28364

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Publisher 2007

Microsoft Office Publisher 2007 to program umożliwiający tworzenie materiałów biznesowych i marketingowych. Narzędzia Office Publisher ułatwiają przeprowadzenie całego procesu publikacji materiałów poczynając od zaprojektowania dokumentu, przygotowania go do publikacji lub druku aż po zamieszczenie go w internecie lub rozesłanie pocztą. Program Office Publisher 2007 można używać oddzielnie lub zakupić go jako część pakietu Microsoft Office Small Business 2007 lub Microsoft Office Professional 2007. Aby korzystać z wersji polskiej w programie Microsoft Office Publisher 2007 specjalne spolszczenie nie jest konieczne – polskie menu zostaje zainstalowane automatycznie. Wypróbuj Microsoft Office Publisher 2007 – jest to pełna wersja działająca 60 dni.

Microsoft Office Publisher 2007 został zaprojektowany tak, aby praca nad dokumentami była jak najbardziej wydajna. Dynamiczny podgląd pozwala łatwo wprowadzać elementy charakterystyczne dla firmy we wszystkich dokumentach. Po opracowaniu tożsamości marki (kolory, czcionki, loga, etc) można stosować ją jednym kliknięciem we wszystkich dokumentach – biuletynach, broszurach, ulotkach, stronach www czy e-mailach. Użytkownicy Office Publisher 2007 mają za darmo dostęp do szablonów z serwisu Microsoft Office Online.

Microsoft Office Publisher 2007 pozwala konwertować, udostępniać i drukować dokumenty do formatów PDF lub XPS. Funkcja zadań znacznie uprościła proces tworzenia publikacji – program podpowiada kolejne kroki w najczęściej wykonywanych zadaniach. Funkcja korespondencji seryjnej umożliwia zarządzanie listami klientów, w tym pobieranie ich z innych programów Office a także zarządzanie korespondencją w sposób indywidualny.

Ze specjalną uwagą zaprojektowano funkcje mające na celu jak najwydajniejszą pracę, są wśród nich: przechowywanie często wykorzystywanych danych w bibliotece zawartości, tworzenie szablonów  z fragmentów publikacji jednego typu aby potem umieszczać je w innych, ulepszona funkcja zapisywania dokumentu w formie obrazu do wykorzystania w innych programach oraz przenoszenie dokumentów z innych programów Office do Publisher 2007. Pobierz Office Publisher 2007, który jest w pełni zintegrowany z Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, co tworzy doskonałe narzędzie do przeprowadzania kampanii marketingowych.

Licencja
Niestety, Microsoft Office Publisher 2007 nie jest freeware. Licencja, na jakiej można używać za darmo Microsoft Office Publisher 2007 to trial czyli wersja testowa działająca bez ograniczeń 60 dni od daty instalacji.

Cena
Jak już wspomniano powyżej Microsoft Office Publisher 2007 nie jest free. Jeśli chcesz wypróbować Microsoft Office Publisher 2007, download wersji próbnej jest w tym miejscu całkowicie darmowy. Po 60 dniach, kiedy wygaśnie licencja próbna należy zakupić program w pełnej wersji. Na stronie Microsoft cena pakietu to 839 PLN. Microsoft Office Publisher 2007 można kupić również w dobrych sklepach komputerowych a cena, w zależności od bieżącej oferty, może kształtować się granicach 800 do 1000 PLN.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest z Microsoft Office Publisher 2007: Vista, XP i Windows Server 2003. Istnieje możliwość zainstalowania Microsoft Office Publisher 2007 na Windows 7, jednak dla najnowszego OS Microsoft przygotował Microsoft Office 2010, który możesz wypróbować za darmo w wersji Beta. Istnieje możliwość instalacji Microsoft Office Publisher 2007 na Linux. Microsoft Office Publisher 200 na Mac znajdziesz na stronie Mactopia – oficjalnej stronie Microsoft dla użytkowników Mac: "microsoft.com/mac/products/Office2008/trial-download.mspx".

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz, pamięć 256 MB RAM, 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM lub DVD, monitor obsługujący rozdzielczość 1024 x 768. Funkcje związane z Internetem wymagają łącza.

Sprawdź możliwości Microsoft Office Publisher 2007 free download po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem. Wypróbuj także Office Professional 2007, którego częścią jest Microsoft Office Publisher 2007 - do pobrania tutaj.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Publisher 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie