Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Professional 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 386.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 15312

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Professional 2007

Microsoft Office 2007 Professional jest wersją pakietu Office skierowana do odbiorców biznesowych. Został on stworzony aby pomóc wszelkiego rodzaju profesjonalistom podnieść wydajność pracy, dobrze organizować dane i lepiej zarządzać informacjami. Dzięki wersji Pro w Office można bardziej profesjonalnie prezentować dane, zarządzać projektami, przygotowywać kompletne materiały marketingowe i wiele innych. Microsoft Office 2007 Professional od innych wersji Office różni specjalna edycja Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager. Jest to wersja wzbogacona o komplet funkcji zarządzania kontaktami, organizowania kont i gromadzenia ważnych informacji biznesowych. Microsoft Office 2007 działa po polsku. Wypróbuj Microsoft Office 2007 za darmo.

Pełna wersja pakietu zawiera następujące programy: Microsoft Office Access 2007, Microsoft Office Excel 2007, Microsoft Office Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, Microsoft Office PowerPoint 2007, Microsoft Office Publisher 2007 oraz Microsoft Office Word 2007. Microsoft Office 2007 Professional został wyposażony w nowy interfejs o nazwie wstążka. Menu oparte jest o zadania, co pozwala szybciej odszukać potrzebne funkcje. Wszystkie programy wchodzące w skład Microsoft Office 2007 posiadają menu pl. Aby używać polskiej wersji językowej Microsoft Office 2007 osobne spolszczenie nie jest konieczne. Przetestuj Microsoft Office 2007 – download za darmo.

Napływające do firmy ogromne ilości poczty mogą być w Outlook 2007 łatwo lokalizowane a nadawanie różnych priorytetów usprawnia podjęcie odpowiednich działań. Nowe technologie antyspamowe i przeciwdziałające wyłudzeniom informacji gwarantują odrzucenie niepożądanych wiadomości. Nowy pasek „Zadania do wykonania” przechowuje w jednym miejscu zadania, ważne wiadomości oraz terminy. Zaplanowane w Outlook zadania można eksportować do kalendarza. Dodatek Business Contact Manager gromadzi informacje o klientach, którymi można   zarządzać, analizować, sporządzać na ich podstawie raporty i planować sprzedaż. Microsoft Office 2007 pobiera automatycznie aktualizacje wydawane przez Microsoft. Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości Microsoft Office 2007, dodatki do pakietu znajdziesz na stronie Microsoft: "office.microsoft.com/pl-pl/suites/FX102113661045.aspx"

Rola programu Microsoft Office Publisher 2007 jest nie do przeceniania w biznesie. Pozwala on tworzyć publikacje marketingowe, materiały elektroniczne i poligraficzne przy użyciu setek szablonów. Publisher 2007 w połączeniu z Outlook pozwalają przeprowadzać skuteczne kampanie reklamowe. Microsoft Office Word 2007 i PowerPoint 2007 dzięki nowym szablonom i narzędziom pozwalają szybciej i łatwiej tworzyć dynamiczne prezentacje. Excel 2007 z nowymi narzędziami filtrowania informacji i tworzenia wizualizacji wspomaga tworzenie analiz. Zawarta w Office Access 2007 nowa biblioteka zdefiniowanych baz danych pozwala śledzić procesy biznesowe.

Licencja
Licencja, na jakiej udostępniono za darmo Microsoft Office 2007 to trial. Wersja próbna pozwala używać Microsoft Office 2007 za free przez 60 dni.

Cena
Niestety, Microsoft Office 2007 to nie freeware.  Kiedy skończy się ważność licencji ewaluacyjnej należy zakupić klucz rejestracyjny. Decydując się na zakup pełnej wersji w sklepie Microsoft online zapłacimy 2478,85 PLN. Pakiet można kupić w dobrych sklepach komputerowych i w przypadku ofert specjalnych zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Zanim kupisz Microsoft Office 2007 – pobierz i wypróbuj.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Microsoft Office 2007: Vista, XP i Windows Server 2003. Jeśli szukasz nowszego odpowiednika Microsoft Office 2007 na Windows 7 wypróbuj Microsoft Office 2010 BETA. Istnieje możliwość instalacji Microsoft Office 2007 na Linux. Microsoft Office 2007 na Mac znajdziesz na stronie Mactopia – oficjalnej stronie Microsoft dla użytkowników Mac: "microsoft.com/mac/products/Office2008/trial-download.mspx".

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz, pamięć 256 MB RAM, 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM lub DVD, monitor obsługujący rozdzielczość 1024 x 768. Zaawansowane funkcje wymagają: połączenia z programem Microsoft Exchange Server 2000 lub nowszym, z systemem Microsoft Windows Server 2003 (z SP1) lub nowszym systemem, w którym zainstalowany jest Microsoft Windows SharePoint Services. Nie trzeba dodawać, że funkcje związane z Internetem wymagają łącza.

Ściągnij Microsoft Office 2007 – darmowy Office na 60dni. Z działu Biuro oprócz Microsoft Office 2007 do pobrania inne pakiety biurowe.

Podobne Pakiety biurowe

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Professional 2007

dodał: adam321a , 23.05.2016

Aby pobrać program należy wcisnąć szary przycisk "pobierz najnowszą wersję". Pozdrawiam, Administracja.

dodał: ~aaa , 15.05.2016

Co za burdel na tej stronie. Gdzie tu jest Download do programu ?

dodał: ~wqrwiony , 27.03.2016

Program Office 2007 jest O.K., ale ta stronka ma tyle gadgetów, że nie wiadomo co kliknąć, w celu pobrania przedmiotowego programu.

dodał: ~lolek , 25.01.2010

ma ktos klucz ??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie