Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office Project Professional 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 10926

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office Project Professional 2007

Program Microsoft Office Project Professional 2007 służy do obsługi projektów. Office Project Professional pozwala synchronizować i kontrolować pracę zespołów nad projektem wraz z planami i finansami. Efektywność pracy zapewnia integracja z Microsoft Office, opcje raportowania oraz  narzędzia do wspomaganego planowania, kreatory i szablony. Pakiet dostępny jest w wersji polskiej a więc aby obsługiwać Office Project 2007 osobne spolszczenie nie jest wymagane. Wypróbuj Office Project 2007 za darmo już teraz.

Office Project 2007 pozwala wydajnie zarządzać harmonogramami, w tym: przydzielać zasoby i zarządzać budżetami. Pracę usprawnia funkcja informowania o zadaniach, wielostopniowe cofanie oraz podświetlanie tła komórek. Osobom zaczynającym pracę z projektami pomoże specjalny przewodnik. Narzędzie to prowadzi użytkownika krok po kroku w trakcie sporządzania planu i pomaga opanować proces zarządzania projektem. Przewodnik dostosowuje się do różnych metodologii, pozwala przydzielać zadania i zasoby, analizować dane i raportować rezultaty. Office Project 2007 można wypróbować za free.

Office Project Standard 2007 to pakiet zintegrowany z programami systemu Microsoft Office. Projekty można tworzyć konwertując listy zadań z Excel i Outlook do formatu planów projektu. Zasoby można dodawać z usług katalogowych Microsoft Active Directory lub z książki adresowej programu Microsoft Exchange Server. Profesjonalne raporty i wykresy można tworzyć za pomocą aparatu Visual Reports, który generuje szablony diagramów Microsoft Office Visio Professional oraz wykresów Excel. Informacje zawarte w programie można przedstawiać w różnych formatach np. jako jednostronicowe plany. Przekonaj się samodzielnie jakie są możliwości Office Project 2007 – free download i dwumiesięczny okres próbny wystarczą by zapoznać się z pakietem.

Program Office Project Standard 2007 ułatwia przydzielanie i modyfikowanie zasobów do poszczególnych zadań. Narzędzie do śledzenia budżetu pomaga kontrolować finanse i szacować koszty oraz sporządzać dane na potrzeby systemów rozliczeniowych i finansowych. Szybki dostęp do potrzebnych informacji gwarantuje optymalną kontrolę nad projektem a wskaźniki ocen pomagają śledzić dane, takie jak procent wykonania czy porównanie budżetu z wartościami rzeczywistymi. Dostosowanie programu do konkretnych wymagań można uzyskać dzięki niestandardowym polom, paskom narzędzi, formułom, wskaźnikom graficznym i raportom oraz dodatkom: XML, Microsoft Visual Basic for Application (VBA) oraz Component Object Model (COM). Warto wypróbować Office Project 2007 – download pliku instalacyjnego rozpocznie się po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem.

Licencja
Istnieje możliwość wypróbowania Office Project 2007 na licencji trial. W przypadku Office Project 2007 darmowy okres próbny trwa 60 dni.

Cena
Office Project 2007 full można kupić w dobrych klepach komputerowych lub na stronie microsoft.com. Office Project Professional 2007, pełna wersja w języku polskim kosztuje od ok. 4200 zł do 4700 zł w zależności od sprzedawcy i bieżącej oferty.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z  Office Project 2007: XP z dodatkiem Service Pack 2, Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 lub nowszym. Microsoft nie podaje informacji na temat działania Office Project 2007 na Vista i Windows 7. Nie została przygotowana specjalna wersja Office Project 2007 na Linux. Office Project 2007 na Mac OS X nie jest rozwijany.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 700 MHz, 1,5 GB wolnego miejsca na dysku, napęd CD-ROM lub DVD, monitor o rozdzielczości 800 x 600 pikseli. Zaawansowane funkcje wymagają: systemu Microsoft Windows Server 2003 (z SP1), Microsoft Windows SharePoint™ Services, Outlook 2003 (z SP2), Excel 2003 (z SP2)m Visio Professional 2007, Internet Explorer 6.0, dostęp do internetu, Project Server 2007, Microsoft Office Project Web Access z dodatkiem Project Professional 2007, Windows Workflow Foundation, Windows Server System 3.0 (część programu Microsoft Office Project Server 2007),  Microsoft.Net Framework w wersji 2.0.

Office Project 2007 do pobrania już teraz na 60 dniowy okres próbny. Aby w pełni docenić Office Project 2007 pobierz i zainstaluj pakiet MS Office z działu Biuro.

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office Project Professional 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie