Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office Excel 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 47597

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office Excel 2010

MS Office 2010 to najnowsza wersja pakietu biurowego Microsoft. Mimo, że jego poprzednik, Office 2007, był sygnowany numerem 12, to najnowszy Office oznaczony jest numerem 14 ze względu na przesąd. Najnowszy Microsoft Office 2010 dla Windows Vista i Windows 7 jest pierwszy raz dostępy w wersji 64-bitowej. Premiera wersji finalnej, odbyła się w połowie maja. MS Office, a co za tym idzie MS Excel, będzie dostępny w sześciu edycjach - Starter, Home and Student, Home and Business, Standard, Professional i Professional Plus. Nowością jest Starter, czyli wersja bezpłatna, posiadająca reklamy i ograniczenia funkcjonalne. Microsoft Office Excel 2010 będzie wydany po polsku. Microsoft Office Excel można pobrać za darmo i używać do końca października 2010.

Jakie nowości oferuje Microsoft Office Excel. Po pierwsze, wprowadzono funkcję Sparklines, dzięki której można tworzyć wykresy w komórkach. Małe, nieskomplikowane wykresy mogą być prezentowane zaraz obok danych. Pozwala to na wydajniej prezentować różne zmiany i tendencje a dokument będzie wyglądał atrakcyjniej. Kolejną funkcją przyspieszającą pracę jest filtr Slicer. Pozwala on sortować dane prezentowane w tabeli a w efekcie zamiast marnować czas na przeszukiwanie tabel, masz więcej czasu na konkretną pracę. Będzie dostępny Microsoft Office Excel w wersji pl. Pobierz wersję testową Excel za free już teraz.

Nowe możliwości daje Microsoft Office Excel darmowy dodatek PowerPivot. Jest to wyjątkowe narzędzie umożliwiające integrację danych z kilku źródeł oraz szybkie operowanie dokumentami zawierającymi nawet kilka milionów wierszy lub kolumn. Wyniki pracy można publikować przez Microsoft SharePoint Server 2010. Dokumenty można także udostępniać za pośrednictwem Microsoft Excel Web App oraz Microsoft Excel Mobile 2010. Daje to możliwość dostępu do danych o każdej porze i z każdego miejsca. Tak zachowany dokument Excel pozwala na download i edycję z dowolnego telefonu lub komputera.

Nowy Office to również nowe możliwości współpracy. Microsoft Word i Excel pozwalają pracować wspólnie na jednym dokumencie kilku osobom z różnych miejsc przez Microsoft Web App. Zmiany nanoszone na dokument są od razu widoczne a odpowiednie okienko informuje kto pracuje nad dokumentem. Funkcja Conditional Formatting daje więcej kontroli nad wyglądem dokumentu – lepsze możliwości oznaczania danych sprawiają, że dokument staje się bardziej przejrzysty. Testowa Microsoft Office Excel za free dostępna jest już teraz.

Interaktywne i dynamiczne PivotCharts sprawiają, że szybko stworzysz wizualizacje danych, niezależnie od PivotTable – więcej prostych sposobów na prezentowanie wykresów. Zmiany zaszły też w interfejsie. pasek narzędzi „Plik” zastąpiło okno Microsoft Office Backstage, co ma na celu przyspieszenie wykonywania najczęściej powtarzanych czynności, takich jak drukowanie czy zachowywanie a ulepszone menu w postaci wstążki jest w pełni konfigurowalne.

Przypominamy o poprawnej pisowni słowa Excel. Używanie błędnych pisowni: Microsoft Exel, Microsoft Exel lub Microsoft Eksel uniemożliwia znalezienie właściwych stron i programów. Na razie na stronach Microsoft nie ma odpowiednich dla Excel poradników obsługi (tutorial). ­Przejdź do strony z Microsoft Office i Excel pobierz za darmo.

Licencja i cena
Pewne jest, że Microsoft Office 2010 nie będzie freeware. Wersja darmowa Microsoft Office Excel to download wersji trial. Nadal nie jest znana cena Microsoft Office 2010, w tym Excel.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich dostępny będzie Microsoft Office Excel 2010 to Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Excel 2010 jest dostępny po polsku.

Wypróbuj najnowsze Microsoft Excel i Word w pakiecie MS Office 2010. Jeśli szukasz alternatywy dla Microsoft Office Excel 2010, ściągnij z działu Biuro najnowszy pakiet OpenOffice.org 3.1.1 PL, który jest całkowicie darmowy. Poniżej do pobrania Office 2010 w wersji testowej ze strony producenta, wymagane jest założenie konta. Zobacz także wersje Microsoft Office 2010 Beta.

­

Podobne Pakiety biurowe

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office Excel 2010

dodał: ~Nuka , 12.05.2014

Można sobie obliczyć średnią szkolną :D

dodał: ~Karolina , 11.05.2010

Za niego się płaci?

dodał: ~angel , 27.04.2010

jakis dziwny nawet pobrac sie nie da:/

dodał: ~daniel , 02.03.2010

jak go pobrac

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie