Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office 2010 BETA

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 32638

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office 2010 BETA

Microsoft Office 2010 to najnowsza wersja pakietu biurowego firmy Microsoft. Mimo, że jego poprzednik, Office 2007, był sygnowany numerem 12, to najnowszy pakiet Microsoft Office oznaczony jest numerem 14 ze względu na przesąd. Najnowszy Microsoft Office 2010 będzie pierwszym pakietem z serii Office dostępnym w wersji 64-bitowej. W połowie listopada 2009 Microsoft udostępnił wersję beta najnowszego Microsoft Office a każdy, kto zdecyduje się na jej pobranie będzie mógł używać całego pakietu bezpłatnie do 31 października 2010. Dokładna data pojawienia się MS Office 2010 na półkach sklepowych nie jest znana. Oficjalne źródła określają datę premiery na „pierwsza połowę 2010 roku”. Microsoft Office 2010 dostępny będzie po polsku, choć na razie nie ma polskiej wersji językowej.

Najnowszy Microsoft Office 2010 odznacza się kilkoma ważnymi cechami, które odzwierciedlają kierunek rozwoju tego pakietu oraz większości nowoczesnych aplikacji. Po pierwsze coraz bardziej stawia on na stronę wizualną dokumentów. Jak zapewnia Microsoft, dokumenty stworzone w nowym Office przypominać będą „dzieła sztuki”. Teraz w każdym z części składowych pakietu są dostępne lepsze narzędzia edycji grafiki a dzięki nowym układom stron SmartArt można wysoce uatrakcyjnić wygląd dokumentów. Excel 2010 został wyposażony w nowe narzędzia wizualizacji danych w komórkach – Sparklines. W PowerPoint 2010 będzie możliwa szybka edycja filmów wideo – przycinanie, dodawanie efektów czy zaznaczanie ważnych fragmentów. Wypróbuj nowe możliwości Microsoft Office 2010 za free już teraz.

Druga tendencja widoczna w rozwoju pakietu Microsoft Office 2010 to dostosowanie go do wysokiej dostępności internetu i komputerów. A zatem istnieje możliwość nadania prezentacji w PowerPoint przez sieć, nawet jeśli odbiorcy nie będą mieli zainstalowanego Power Pointa. Funkcja Broadcast Slide Show pozwala przesyłać prezentacje nawet przez przeglądarkę internetową. Microsoft Word 2010, Microsoft PowerPoint 2010, Microsoft Excel Web App i Microsoft OneNote mają funkcje pozwalające pracować zdalnie nad jednym projektem kilku osobom równocześnie. Microsoft Office Web Apps i Microsoft Office Mobile 2010 pozwalają pracować nad jednym dokumentem z dowolnej lokalizacji na każdym komputerze podłączonym do internetu lub na smartphonie. Pozwala to nie tylko efektywniej wykorzystać czas (dokończyć raport czekając na umówione spotkanie) ale również błyskawicznie reagować na zmiany zachodzące w projekcie.

Następne udogodnienie to oddanie w ręce użytkownika programu, dzięki któremu będzie mógł zarządzać wszystkimi swoimi dokumentami z jednego miejsca. Zamiast zapamiętywać ulubione pliki wideo w przeglądarce, przechowywać zdjęcia w jednym miejscu, wideo w innym, notatki zapisywać na wiecznie ginących skrawkach papieru można zastosować OneNote 2010. OneNote 2010 pozwala łatwo odnaleźć właściwą informację, organizować dane, dzielić się plikami z innymi. OneNote 2010 pozwala pracować nad jednym projektem kilku osobom. Jeśli, na przykład, chcesz zorganizować wycieczkę, każdy z uczestników może dodawać do projektu mapki, linki do hoteli, cenniki restauracji, strony www z atrakcjami turystycznymi. Kiedy jedna osoba doda nowe informacje do projektu, każdy zobaczy w swoim OneNote podświetlenie w zakładce, która została edytowana.

Warta odnotowania jest zmiana w menu programów MS Office. Nie zobaczymy już menu, do jakiego przyzwyczailiśmy się w poprzednich wersjach MS Office. Obecnie każdy program Microsoft Office 2010 posiada widok zwany Microsoft Office Backstage. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej będzie pracować w programach Office a ulepszona wstążka ma udostępnić najczęściej używane funkcje oraz umożliwić dostosowanie komend do potrzeb użytkownika. Wygląd aplikacji wyposażonej w Microsoft Office Backstage, czyli przesuniecie niektórych komend na bok okna, sprawia, że okno nie spłaszcza się, co jest szczególnie ważne w czasach gdy monitory panoramiczne stały się standardem.

Na razie Microsoft Office 2010 Beta zbiera bardzo pozytywne opinie. Jego ulepszona funkcjonalność, nowy układ menu i integracja zadań prawie jednogłośnie zostały uznane za dobry kierunek w rozwoju pakietu. Oczywiście dla polskich użytkowników brak Microsoft Office 2010 w wersji pl jest znaczną niewygodą. Przyjdzie nam również poczekać na dodanie modułu sprawdzania pisowni w języku polskim.

Zwolennicy nowego Microsoft Office 2010 twierdzą, że jako prawdziwy kombajn biurowo-multimedialny dający możliwość wykonania każdego profesjonalnego czy domowego zadania, pozostawia on daleko w tyle wszystkie inne pakiety biurowe. Oczywiście jak w przypadku wszystkich produktów Microsoft to, co dla niektórych stanowi źródło zachwytów, dla innych jest powodem do krytyki. Przekonaj się sam czy warto wybrać Microsoft Office 2010 – pobierz już teraz.

Jeśli chcesz śledzić losy pakietu Microsoft Office online, możesz dołączyć do grupy na fanów na Facebooku, Twitter lub zaprenumerować kanał na YouTube. Szczegółowe informacje o tych usługach znajdziesz na stronie oficjalnej www.microsoft.com/office/2010. Przypominamy równocześnie, że decydując się na Microsoft Office 2010 Beta, jego download i używanie nie masz stuprocentowej gwarancji bezawaryjnego funkcjonowania. Każda wersja Beta to przede wszystkim program oddany w ręce użytkowników w celach ewaluacyjnych. Każdy może zauważone usterki zgłaszać do producenta. Jednocześnie Microsoft nie zaleca używania Microsoft Office 2010 do pracy z ważnymi dokumentami lub w pracy, gdzie używanie oprogramowania w wersji beta może mieć przykre skutki. Jeśli potrzebujesz wersji stabilnej pakietu biurowego podobnego do Microsoft Office 2010 ściągnij za darmo wersje testowe poprzednich wersji MS Office z naszego serwisu lub inne pakiety biurowe, takie jak darmowy OpenOffice.

Licencja i cena

Microsoft Office 2010 nie jest freeware. Bezpłatnie można pobrać Microsoft Office 2010 na licencji trial. Nie jest na razie znana cena Microsoft Office 2010 ale już teraz można się przekonać czy warto będzie zainwestować w najnowszy Office – pobierz i sprawdź sam. Microsoft Office na licencji trial będzie działać aż do 31 października 2010.

Wymagania systemowe

Systemy, na jakich dostępny będzie Microsoft Office 2010 to Windows 7, Windows Vista i Windows XP. Oczywiście, w wersji pudełkowej nie będzie potrzebne dla Microsoft Office 2010 osobne spolszczenie ale na razie wersja Beta nie działa po polsku.

Wymagania sprzętowe

Microsoft Office 2010 został zaprojektowany z myślą o komputerach, które są dostosowane do Office 2007. Absolutne minimum to: procesor 500 MHz, co najmniej 256 MB RAM, 1.5 GB wolnego miejsca na dysku, monitor SVGA (800 × 600) lub lepszy, łącze internetowe, Office Web Apps są kompatybilne z przeglądarkami Internet Explorer, Firefox i Safari.

UWAGA!

Aby zainstalować MS Office 2010 należy podać kod, który uzyskuje się po założeniu konta Live ID na stronie Microsoft.

Najnowszy pakiet Microsoft Office 2010 Beta do pobrania już teraz. Nie zwlekaj – wersja trial działa aż do 31 października 2010.

Podobne Pakiety biurowe

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office 2010 BETA

dodał: ~Roject , 14.03.2010

Gdzie można pobrać spolszczenie?

dodał: ~ela , 04.01.2010

gdzie to pobrać

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie