Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.05.2010
Rozmiar: 684 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 47938

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010 to najnowsza odsłona najlepszego pakietu programów biurowych, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie.  Aplikacja składa się z kilku komponentów, bez których praca w biurze wydaje się niemożliwa. Do podstawowych należą – edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel i program do tworzenia multimedialnych prezentacji PowerPoint. Premiera Microsoft Office 2010 dla klientów biznesowych, a więc tych posiadających specjalną licencję, odbyła się w maju tego roku. Wszyscy pozostali użytkownicy muszą jeszcze poczekać na oficjalne wydanie finalnej wersji programu, które powinno nastąpić niebawem. Najnowszy Microsoft Office 2010 ukarze się po raz kolejny w kilku wersjach, przystosowanych do potrzeb konkretnych odbiorców i tak będą to:

Office Home and Business 2010 – pakiet skierowany do użytku domowego, a także do pracy w firmie składający się z Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook;

Office Home and Student 2010 – pakiet skierowany do użytku domowego i w zupełności wystarczający do pracy studentom, w skład którego wchodzą podstawowe komponenty Word, Excel, PowerPoint OneNote;

Office Professional Academic – pakiet skierowany do wymagających odbiorców i udostępniany tylko do pracy naukowej, składający się z Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access;

Office Professional 2010 – zaawansowana wersja pakietu, składająca się z wszystkich niezbędnych komponentów, takich jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access;

Office Professional 2010 Plus – najbardziej zaawansowana wersja pakietu, składająca się ze wszystkich komponentów ze zwykłej wersji plus Communicator, InfoPath i SharePont Workspace.

Pełna wersja Microsoft Office 2010 ma oferować przede wszystkim dopracowany interfejs we wszystkich częściach pakietu, przystosowany do pracy w Windows 7, z którym Microsoft Office 2010 ma być w pełni kompatybilny. Ponadto program ma nareszcie pozwalać na lepszą współpracę z Internetem, a także m.in. oferować więcej opcji edycji tekstu.  Według zapowiedzi Microsoft Office 2010 do pobrania wkrótce, ma być pierwszą 64-bitową wersją pakietu Office. Posiadacze starszych systemów operacyjnych nie powinni się jednak obawiać, gdyż również wersja 32-bitowa zostanie wydana. Dzięki temu możliwe będzie korzystanie z Microsoft Office 2010 pod XP i Vista. Tradycyjnie jednak o specjalnej wersji Microsoft Office 2010 na Linux możemy zapomnieć. Planowane jest za to wydanie Microsoft Office 2010 na Mac. Oprócz wspomnianych większych zmian, twórcy zapowiadają również odświeżenie znanej z poprzedniej wersji wstążki, podgląd wklejania, oraz wbudowany edytor wideo w PowerPoint. Oczywiście Microsoft Office 2010 nie jest freeware i za pakiet trzeba zapłacić niemało pieniędzy, jednak za tak rozbudowaną aplikacje naprawdę warto. Premiera pakietu w naszym kraju ma nastąpić w drugiej części lipca, a więc miesiąc po wydaniu w USA, dzięki czemu stosunkowo szybko Microsoft Office 2010 po polsku trafi na półki sklepowe. Microsoft Office 2010 pl to pozycja na którą warto czekać, a dzięki różniącym się cenami i funkcjami wersjom każdy znajdzie coś dla siebie. Od dłuższego czasu dostępne już są wersje testowe Microsoft Office 2010 za darmo do pobrania ze strony producenta, które mają na celu sprawdzenie pakietu przed oficjalnym wydaniem. Darmowy Microsoft Office 2010 działa przez krótki okres czasu i pozwala na testy aplikacji. Download Microsoft Office 2010 to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników nie mogących się doczekać wydania programu, a jest na co czekać. Wszelkie dodatki w Microsoft Office 2010 zapowiadają się wyśmienicie. W oczekiwaniu na full wersję Microsoft Office 2010 pobierz jej edycja testową i sprawdź możliwości nowego pakietu.

Podobne Pakiety biurowe

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office 2010

dodał: ~-Py$kA .. - , 16.11.2010

NO tak jest bardzo świetny i przydatny ... :)

dodał: ~HaKaEn , 07.07.2010

to jest pełna wersja?\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie