Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lotus Symphony 3

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: IBM Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lotus Symphony 3

Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents, w którym możemy w łatwy i szybki sposób tworzyć dokumenty. Mamy także do dyspozycji Lotus Symphony Spreadsheets, który jest dośc funkcjonalnym arkuszem kalkulacyjnym oraz Lotus Symphony Presentations – narzędzie do tworzenia prezentacji. Co warto podkreślić – stworzony przez IBM Lotus Symphony jest całkowicie darmowy i to jego największa przewaga nad konkurencją.

Pobierz Lotus Symphony i przekonaj się, co potrafi. Na zachętę można wymienić garść przydatnych faktów na temat pakietu. Posiada on duża bazę clipartów, mnóstwo szablonów dokumentów, druków, wizytówek i etykiet, a także wsparcie dla zagnieżdżonych tabel. Można na nim otwierać formaty MS Office i ODF, umożliwia również tworzenie plików PDF. Jako że jest to wydanie Lotus Symphony pl, nikt nie będzie mieć problemów z samodzielnym badaniem wszystkich funkcji programów zawartych w zestawie. Wielu użytkowników podkreśla jako jedną z zalet przejrzyste interfejsy każdego z nich.

Download Lotus Symphony pozwoli na tworzenie różnego rodzaju wykresów. Prócz klasycznych mamy tu także takie kształty jak piramidalne czy stożkowate. Co się natomiast tyczy prezentacji, znajdziemy tu obsługę wielu monitorów. Warto dodać, że użytkownicy Ubuntu i innych wydań Mac, a także posiadacze Linux mają także swoją wersję zestawu. Aby używać aplikacji niezbędna jest bezpłatna rejestracja na stronie producenta. To niewielka cena za darmowy, oferujący duże możliwości zestaw przydatny zarówno w domu, jak i biurze.

Podobne Pakiety biurowe

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lotus Symphony 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie