Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Go-OO 3.0.19

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Novell
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Rozmiar: 172 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1318

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis Go-OO 3.0.19

­

Go-OO jest darmowym i kompletnym pakietem biurowym powstałym w oparciu o OpenOffice.org.

Dzięki programistom firmy Novell opiekującej się projektem jest on niezwykle dopracowany, a główny nacisk w procesie przygotowywania produktu postawiono na optymalizację. Wszystkie elementy pakietu uruchamiają się niezwykle szybko, a podczas pracy w bardzo ekonomiczny proces korzystają z zasobów systemowych, zachowując pełna efektywność. W skład Go-OO wchodzi edytor tekstu - Writer, arkusz kalkulacyjny - Calc, baza danych - Base, program do tworzenia multimedialnych prezentacji - Impress, a także program do edycji grafiki, narzędzie do tworzenia skomplikowanych wzorów matematycznych i edytor HTML. Pakiet bardzo dobrze współpracuje z formatami innych programów w tym z Microsoft Office, gdzie główny nacisk położono na poprawny odczyt formatu *.xml. Reasumują Go-OO jest w pełni funkcjonalnym, niezwykle szybkim pakietem biurowym do zastosowani domowych oraz na potrzeby biurowe.­

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Go-OO 3.0.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie