Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Go-OO 3.0.19

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Novell
Licencja: GNU LGPL Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Rozmiar: 172 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1323

GNU LGPL

GNU Lesser General Public License, LGPL (pomniejsza ogólna powszechna licencja GNU), poprzednio GNU Library General Public License (powszechna licencja GNU dla bibliotek) - licencja wolnego oprogramowania zaaprobowana przez FSF, zaprojektowana jako kompromis między GNU GPL a liberalnymi licencjami jak licencja BSD lub licencja X11 (MIT). LGPL różni się od GPL głównie tym, że pozwala na łączenie z programami nieobjętymi licencjami GPL czy LGPL, niezależnie czy będą one wolnym czy własnościowym oprogramowaniem. Jedną z cech LGPL jest możliwość przekształcenia każdego kawałka kodu z LGPL na GPL (sekcja 3 licencji). Dzięki temu można stworzyć wersję kodu, której nikt nie będzie mógł rozprowadzać jako oprogramowanie własnościowe.

Opis Go-OO 3.0.19

­

Go-OO jest darmowym i kompletnym pakietem biurowym powstałym w oparciu o OpenOffice.org.

Dzięki programistom firmy Novell opiekującej się projektem jest on niezwykle dopracowany, a główny nacisk w procesie przygotowywania produktu postawiono na optymalizację. Wszystkie elementy pakietu uruchamiają się niezwykle szybko, a podczas pracy w bardzo ekonomiczny proces korzystają z zasobów systemowych, zachowując pełna efektywność. W skład Go-OO wchodzi edytor tekstu - Writer, arkusz kalkulacyjny - Calc, baza danych - Base, program do tworzenia multimedialnych prezentacji - Impress, a także program do edycji grafiki, narzędzie do tworzenia skomplikowanych wzorów matematycznych i edytor HTML. Pakiet bardzo dobrze współpracuje z formatami innych programów w tym z Microsoft Office, gdzie główny nacisk położono na poprawny odczyt formatu *.xml. Reasumują Go-OO jest w pełni funkcjonalnym, niezwykle szybkim pakietem biurowym do zastosowani domowych oraz na potrzeby biurowe.­

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Go-OO 3.0.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie