Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel WordPerfect Office X3 Standard Edition

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Corel Chttp://www.corel.com/servlet/Satellite?pagename=pl/ProcessLayout&lc=pl&ppg=CorelCorprorporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 370 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1490

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel WordPerfect Office X3 Standard Edition

WordPerfect Office X3 firmy Corel to kompletny i funkcjonalny zestaw programów biurowych.

WordPerfect jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużych firm ja­k i dla użytkowników domowych, którzy potrzebują stabilnych i wielofunkcyjnych aplikacji do edycji tekstu lub przeprowadzenia nawet zaawansowanych obliczeń. Aktualna wersja WordPerfect została wzbogacona min. o funkcje tworzenia plików Pdf oraz importowania z takowych ich zawartości. Program podobnie jak pakiet Microsoft Office posiada własnego klienta pocztowego. Dzięki nowym funkcjom programy firmy Corel posiadają pełną funkcjonalność swoich odpowiedników z firmy Microsoft.

W skład pakiet WordPerfect Office X3 wchodzą:

 • WordPerfect - edytor tekstu
 • Quattro Pro - arkusz kalkulacyjny
 • Presentations - prezentacje multimedialne - odpowiednik Microsoft Power Point
 • WordPerfect Mail - klient poczty elektronicznej
 • Central - organizer
 • Paradox - baza danych

Podobne Pakiety biurowe

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel WordPerfect Office X3 Standard EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie