Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Office 10.0.584

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Data modyfikacji: 13.07.2012
Rozmiar: 96,64 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1984

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Office 10.0.584

Ashampoo Office 2008 jest prostym w obsłudze pakietem biurowym. Z powodzeniem może zastąpić pakiet Microsoft Office.

Program zajmuje jedynie ograniczoną ilość miejsca na dysku twardym, jest stabilny i oferuje wszystkie te funkcje pakietu Office, które są wykorzystywane tak prywatnie, jak i służbowo.
Aplikacja nie powoduje utraty treści i formatowania w plikach stworzonych w programach Word, Excel i PowerPoint. Oznacza to, że każdy użytkownik z Ashampoo Office jest w stanie otworzyć, a następnie zmodyfikować i zapisać plik Word dokładnie w taki sam sposób, jak gdyby prace zostały wykonane w programie Word.
Na pakiet Ashampoo Office 2008 składa się: edytor tekstu Ashampoo Textmaker, arkusz kalkulacyjny Ashampoo planMaker  oraz nowość w wersji 2008 – narzędzie do tworzenia prezenatacji Ashampoo Prezentacje.

 • Edytor tekstu, Ashampoo Textmaker, radzi sobie zarówno z długimi jak i krótkimi tekstami. Pozwala na wstawianie spisu treści, indeksu i tabel; import grafiki. Dzięki zintegrowanej bazie adresów, seryjne sporządzanie pism nie stwarza żadnych problemów. Program umożliwia również tworzenie stron internetowych. Zaletą programu jest wysokiej jakości system sprawdzania pisowni.
 • Ashampoo planMaker posiada wiele wzorów arkuszy kalkulacyjnych, co znacznie ułatwia pracę.
 • Ashampoo Prezentacje jest nową częścią pakietu Ashampoo Office. Pozwala generować prezentacje wizualne, składające się z obrazów i tekstów.

Ponadto:
Dodano możliwość eksportu PDF
Ulepszono wymianę danych pomiędzy trzema aplikacjami pakietu
W Textmaker 2008 umożliwiono drukowanie kopert

Ashampoo Office można zainstalować na USB i korzystać z aplikacji na innych komputerach, bez instalacji.

Uwaga!
W wersji testowej można korzystać z Ashampoo Office 2008 przez 40 dni, po 10 dniach należy dokonać darmowej rejestracji.

Podobne Pakiety biurowe

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Office 10.0.584Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie