Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Standard 2007

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 289.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 101227

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Standard 2007

Microsoft Office 2007 Standard jest wersją pakietu Office stworzoną z myślą o użytkownikach domowych i małych firmach. W pakiecie Microsoft Office Standard 2007 znajduje się podstawowe oprogramowanie biurowe, które ułatwia sprawne i proste wykonywanie zadań. Microsoft Office 2007 działa po polsku. Elementy, z jakich składa się Microsoft Office 2007 (pełna wersja) to: Microsoft Office Excel 2007, Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft Office PowerPoint 2007 oraz Microsoft Office Word 2007. Wszystkie programy wchodzące w skład Microsoft Office 2007 posiadają menu pl. Aby używać polskiej wersji językowej Microsoft Office 2007 osobne spolszczenie nie jest konieczne. Wypróbuj Microsoft Office 2007 za free.

Najbardziej zauważalną nowością w Microsoft Office 2007 Standard jest nowy interfejs zwany wstążką, który umożliwia szybszą i bardziej intuicyjną obsługę programów. Polecenia wyświetlają narzędzia w odpowiednim momencie pracy. Użytkownicy poprzednich wersji Office mogą początkowo mieć trudności z odnalezieniem się w nowej wersji programu lecz warto przestawić się Office 2007 ze względu na jej atrakcyjne funkcje. Ulepszone narzędzia obsługi rysunków, grafiki i wykresów sprawiają, że dokumenty stworzone w Office Standard 2007 są efektowne a biblioteka wykresów i diagramów SmartArt urozmaica ich wygląd rysunkami i wykresami. Nie musisz martwić się o download aktualizacji do Microsoft Office 2007 ponieważ pakiet pobiera je automatycznie poprzez Microsoft Update. Darmowa wersja próbna Microsoft Office 2007 do pobrania już teraz.

Office Outlook 2007 posiada nowy pasek „Zadań do wykonania”, który ułatwiają organizację  zadań, terminów i e-maili. Nowy filtr blokuje nie tylko spam ale także szkodliwe załączniki i wiadomości mające na celu wyłudzić prywatne informacje. Wizualne funkcje formatowania warunkowego w Excel 2007 w postaci słupków danych, kolorowych gradientów oraz ikon pozwalają łatwo formatować dane i szybko identyfikować kluczowe trendy. Nowa funkcja „Inspektor dokumentów” pozwala wykrywać i usuwać niepożądane komentarze, ukryte teksty lub dane osobowe. Dzięki obsłudze formatów PDF i XPS, Office 2007 umożliwia dystrybucję dokumentów do innych osób. Ulepszono również system Pomocy. Nowe etykietki ekranowe i łącza do odpowiednich informacji w programach pakietu lub w internecie pomagają szybciej uporać się z problemami.  Jeśli chcesz rozbudować funkcje Microsoft Office 2007, dodatki do pakietu znajdziesz na stronie Microsoft: "office.microsoft.com/pl-pl/downloads/CD101950461045.aspx" 

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Microsoft Office 2007 to trial. Pozwala ona używać Microsoft Office 2007 za darmo przez 60 dni od chwili instalacji.

Cena
Niestety, Microsoft Office 2007 to nie freeware.  Po wygaśnięciu licencji ewaluacyjnej należy zakupić klucz rejestracyjny. Decydując się na zakup pełnej wersji w sklepie Microsoft online zapłacimy około 239,95 USD. Pakiet można kupić w dobrych sklepach komputerowych w wersji box. Zanim kupisz Microsoft Office 2007, pobierz go i wypróbuj.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Microsoft Office 2007: Vista, XP i Windows Server 2003. Jeśli szukasz nowszego odpowiednika Microsoft Office 2007 na Windows 7 wypróbuj Microsoft Office 2010 BETA. Istnieje możliwość instalacji Microsoft Office 2007 na Linux. Microsoft Office 2007 na Mac znajdziesz na stronie Mactopia – oficjalnej stronie Microsoft dla użytkowników Mac: "microsoft.com/mac/products/Office2008/trial-download.mspx".

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz, pamięć 256 MB RAM, 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM lub DVD, monitor obsługujący rozdzielczość 1024 x 768. Zaawansowane funkcje wymagają: Microsoft Windows XP Tablet PC Edition  (pisanie odręczne), mikrofon i wyjściowe urządzenie audio (rozpoznawanie mowy), Windows 2003 Server (zarządzanie prawami dostępu do informacji), Microsoft Exchange Server 2000 (dla niektórych funkcji Outlook), łączność z serwerem (kalendarz dynamiczny). Oczywiście, do usług online wymagane jest łącze.

Ściągnij Microsoft Office 2007 – darmowy Office na 60dni. Z działu Biuro, oprócz Microsoft Office 2007 możliwy jest download innych pakietów biurowych.

Podobne Pakiety biurowe

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • OpenOffice.org

  OpenOffice.org 3.3 to potężny pakiet aplikacji biurowych, który może śmiało konkurować z takimi gigantami jak np. Microsoft Office. W przeciwieństwie jednak od produktu Microsoftu, mamy tu do czynienia z zestawem darmowym, który może być używany zarówno w pracy, jak też i prywatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Standard 2007

dodał: ~~Kucharek , 09.10.2010

Beznadzieja, za wszystko trzeba płacić... Za darmo się tego programu nie da pobrać. Polecam OpenOffice, który jest równie dobry, nawet przejrzystszy oraz darmowy.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie