Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Professional Plus 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2010
Rozmiar: 607 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24710

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Office Professional Plus 2010

Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

Jeżeli chodzi o zmiany w porównaniu do poprzedniej edycji tego pakietu to odświeżeniu uległ interfejs, dodano wiele przydatnych funkcji do poszczególnych elementów pakietu, takich jak np. edytor wideo dostępny w  PowerPoint, a także nowy ekran menu Office Backstage. Oczywiście Microsoft Office Professional Plus 2010 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom. Możliwe jest natomiast zapoznanie się z jego funkcjami, dzięki wersji trial Microsoft Office Professional Plus 2010 do pobrania z naszego serwisu. Aby uzyskać do niej dostęp, niezbędny jest oczywiście download Microsoft Office Professional Plus 2010, a następnie darmowa rejestracja, której wypełnienie umożliwia testowanie aplikacji, aż przez 60 dni i to zupełnie za darmo.  Microsoft Office Professional Plus 2010 pl charakteryzuje szybkość działania oraz ogromna liczba zmian w porównaniu do poprzednich części. Najważniejszą z nich jest możliwość uzyskania dostępu do programu z każdego miejsca i przeglądania w nim dokumentów Word, Excel, PowerPoint, i OneNote, dzięki usłudze Office Web Apps. Jest to nic innego jak internetowa wersja pakietu, która pozwala nie tylko na przeglądanie dokumentów ale również na ich niewielką edycję.

Spolszczenie Microsoft Office Professional Plus 2010 stoi jak zwykle na najwyższym poziomie i obejmuje nie tylko interfejs ale i pliki pomocy, a także serwis internetowy. Jeśli szukasz zaawansowanego pakietu biurowego to pobierz Microsoft Office Professional Plus 2010 i sprawdź jak działa najnowsza wersja najlepszej aplikacji tego typu.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Microsoft Office Professional Plus

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Professional Plus 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie