Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Professional Plus 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2010
Rozmiar: 607 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24699

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Office Professional Plus 2010

Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

Jeżeli chodzi o zmiany w porównaniu do poprzedniej edycji tego pakietu to odświeżeniu uległ interfejs, dodano wiele przydatnych funkcji do poszczególnych elementów pakietu, takich jak np. edytor wideo dostępny w  PowerPoint, a także nowy ekran menu Office Backstage. Oczywiście Microsoft Office Professional Plus 2010 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom. Możliwe jest natomiast zapoznanie się z jego funkcjami, dzięki wersji trial Microsoft Office Professional Plus 2010 do pobrania z naszego serwisu. Aby uzyskać do niej dostęp, niezbędny jest oczywiście download Microsoft Office Professional Plus 2010, a następnie darmowa rejestracja, której wypełnienie umożliwia testowanie aplikacji, aż przez 60 dni i to zupełnie za darmo.  Microsoft Office Professional Plus 2010 pl charakteryzuje szybkość działania oraz ogromna liczba zmian w porównaniu do poprzednich części. Najważniejszą z nich jest możliwość uzyskania dostępu do programu z każdego miejsca i przeglądania w nim dokumentów Word, Excel, PowerPoint, i OneNote, dzięki usłudze Office Web Apps. Jest to nic innego jak internetowa wersja pakietu, która pozwala nie tylko na przeglądanie dokumentów ale również na ich niewielką edycję.

Spolszczenie Microsoft Office Professional Plus 2010 stoi jak zwykle na najwyższym poziomie i obejmuje nie tylko interfejs ale i pliki pomocy, a także serwis internetowy. Jeśli szukasz zaawansowanego pakietu biurowego to pobierz Microsoft Office Professional Plus 2010 i sprawdź jak działa najnowsza wersja najlepszej aplikacji tego typu.

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Standard

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 to pakiet podstawowego oprogramowania dla użytkowników domowych i małych firm.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Professional Plus 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie