Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Office Professional Plus 2010

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.04.2011
Rozmiar: 607,8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3577

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Office Professional Plus 2010

Microsoft Office Professional Plus 2010 to zestaw narzędzi biurowych, które przydadzą się w każdej firmie. Jest to produkt tak znany, że nie trzeba go jakoś specjalnie przedstawiać, warto jednak poznać główne jego cechy, sprawiające, że cieszy się on od lat nieustającą popularnością. Co więcej – każdy może przetestować pakiet w działaniu. Choć nie ma wydania Microsoft Office Professional Plus 2010 za darmo, można pobrać jego wersję testową i używać aż przez sześćdziesiąt dni. Wymagane jest do tego konto Live ID, które można założyć szybko i bezpłatnie w trakcie rejestracji. Microsoft Office Professional Plus 2010 posiada spory wachlarz narzędzi przeznaczonych do modyfikacji grafik. Programy mają wsparcie dla SmartArt, dzięki czemu możemy korzystać z mnóstwa gotowych motywów i układów grafiki. Co się tyczy innych programów pakietu, warto odnotować tu możliwości korzystania z nich w sieci dzięki aplikacjom MS Office Web Apps. Mamy tu między innymi możliwość przechowywania plików online. Download Microsoft Office Professional Plus 2010 w wersji testowej umożliwi również zapoznanie się z przenośnymi aplikacjami przeznaczonymi na urządzenia mobilne z Windows Phone 7. W popularnym kliencie poczty Outlook dodano opcję Social Connector, czyli możliwość łatwego utrzymywania w porządku historii kontaktów z wybranymi osobami. To oczywiście tylko wierzchołek możliwości, jakie daje wydany również po polsku Microsoft Office Professional Plus 2010. Najlepiej poznać całą ich resztę nie poprzez czytanie, ale osobiste sprawdzenie. Jako że jest to dość świeży produkt, bez problemu zadziała pod Windows 7. Nie będzie także problemów z używaniem Microsoft Office Professional Plus 2010 na XP i Vista.Po wygaśnięciu okresu testowego można nabyć klucz aktywujący program na stałe. Microsoft Office Professional Plus 2010 key jest do nabycia bezpośrednio u producenta

Podobne Pakiety biurowe

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • Office 2011 dla Mac

  Microsoft postanowił udostępnić swój flagowy zestaw aplikacji biurowych także posiadaczom innych systemów operacyjnych niż Windows. Dlatego też ukazała się Office 2011 Mac, czyli wydanie aplikacji dla użytkowników tego właśnie systemu operacyjnego.

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Office Professional Plus 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie