Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PHPRunner 4.1 (build 320)

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: XLineSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 203

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PHPRunner 4.1 (build 320)

PHPRunner  jest narzędziem służącym do tworzenia stron www oraz do zarządzania bazami danych MySQL.

Strona przygotowana za pomocą PHPRunner umożliwia odwiedzającym dodawanie, usuwanie, sortowanie, wyszukiwanie, a także edytowanie danych. Program pozwala na zabezpieczenie utworzonej bazy danych. 

Podobne Obsługa baz danych

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PHPRunner 4.1 (build 320)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie