Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kexi 2007.1.1 T7

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: Top 7 Sp. z o.o.
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 22.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1261

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kexi 2007.1.1 T7

Kexi to najnowsza dostępna aplikacja do tworzenia baz danych i do zarządzania danymi.


Umożliwia:
budowę baz danych od podstaw, korzystając z istniejących szablonów bądź według Twojego projektu
rozwijanie baz danych w miarę jak zmieniają się Twoje potrzeby,
wygodne wprowadzanie informacji z użyciem zaawansowanych arkuszy danych i formularzy,
przetwarzanie danych, czyli ich sortowanie, filtrowanie, podsumowywanie i wiele innych operacji
współdzielenie Twoich danych z innymi osobami.

Naczelne hasło aplikacji Kexi to ,,Wygodne budowanie baz danych dla każdego''.
Decyzja o wprowadzeniu tego produktu nastąpiła w wyniku powszechnego braku na rynku aplikacji w stylu Microsoft Access, FoxPro, Oracle Forms czy FileMaker dostępnych na wszystkie współczesne platformy sprzętowe i systemowe. Kexi ma za zadanie wypełnić tę lukę.
Kexi jest pierwszą dużą aplikacją środowiska KDE dostępną także dla systemów Microsoft Windows, co ułatwia użytkownikom przenoszenie danych miedzy platformami, integrację oraz migrację na efektywniejsze kosztowo systemy Linux.
Kexi to jednocześnie jeden z produktów międzynarodowego projektu K Desktop Environment, czyli środowiska graficznego dla systemów Unix/Linux. W projekt ten zaangażowanych jest wiele firm (włącznie z największymi, jak Novell i IBM), organizacji oraz niezależnych autorów.

Podobne Obsługa baz danych

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kexi 2007.1.1 T7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie