Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GS-Base 7.1

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: JPS Development
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 573

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GS-Base 7.1

GS-Base jest prostą w obsłudze aplikacją, która pozwala przekształcać dane w tabele i ułatwia szybkie wyszukiwanie wszystkich potrzebnych informacji.

GS-Base umożliwia stworzenie bazy danych z dowolną liczbą rekordów, zawierających do 512 pól. Aplikacja została wyposażona w blisko 300 formuł, pomagających w różnorodnych obliczniach - matematycznych, statystycznych, finansowych czy logicznych. Program umożliwia również filtrowanie wyrażeń i tworzenie zależności pomiędzy komórkami.
GS-Base umożliwia zapisanie bazy w formacie html, import i eksport w popularnych formatach: dBase III-IV, Clipper, FoxPro 2.x, Excel 97-2000 oraz Access 2000.

Podobne Obsługa baz danych

 • GS-Base

  GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GS-Base 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie