Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GS-Base 8.1

Kategoria: Obsługa baz danych
Producent: Citadel5
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 1,73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 336

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GS-Base 8.1

GS-Base 8 to aplikacja, która przyda się w każdej firmie. Mamy tu do czynienia z systemem bazodanowym, który imponuje swoja wszechstronnością. Możemy tworzyć tu bazę z nieograniczoną ilością rekordów. Każdy z nich może zawierać aż 2047 pól i to nie tylko tekstowych czy numerycznych, ale i z obiektami OLE. Trudno się spodziewać, aby tak rozbudowana aplikacja jak GS-Base 4.7 była darmowa, jednak można przetestować jej możliwości dzięki wersji testowej. Download tego właśnie wydania jest możliwy z tej strony. Jeśli potrzeba Ci dobrej bazy danych, nie wahaj się, tylko pobierz GS-Base 8 z tej właśnie strony. Program oferuje ponad trzy setki różnorakich funkcji – logicznych, czasowych, finansowych, statystycznych, matematycznych i innych. Pomyślano tu o wygodzie użytkownika, dzięki czemu dostajemy takie użyteczne funkcje jak weryfikowanie linków i połączeń ze stronami internetowymi, konwersję do HMTL, a także eksport do formatów zgodnych z takimi programami jak Excel czy Clipper. Pobierając za darmo GS-Base 8 w wydaniu testowym, nie płacimy za to ani grosza. A warto się z nią zapoznać – to dość chwalony przez użytkowników program, który stanowi olbrzymią pomoc w prowadzeniu bazy danych. Jest to oczywiście wydanie GS-Base pl, dlatego tez nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. Aplikacja działa doskonale pod wszystkimi systemami Windows, jak XP, Vista czy też Windows 7. Plik instalacyjny wersji testowej to zaledwie 1,72 MB, wiec jego pobieranie zajmie dosłownie moment. Polecamy zapoznać się z możliwościami tego programu – z pewnością nikt nie będzie tego żałować!

Podobne Obsługa baz danych

 • MySQL

  MySQL jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwerów baz danych wykorzystujących język SQL. Jest on wyjątkowo szybki i stabilny a jego niezawodność sprawia, że został wybrany do ok. 10 000 instalacji na całym świecie.

 • Microsoft Office Access

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • DocStorage

  DocStorage to profesjonalna aplikacja, która pomoże usprawnić system zarządzania plikami w niemal każdym przedsiębiorstwie. Przyda się szczególnie tam, gdzie operuje się dużą ilością dokumentów (elektronicznych i papierowych).

 • Asystent Baza Danych

  Asystent Baza Danych 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych baz danych w szybki i profesjonalny sposób. Dzięki temu użytkownik od samego początku ma wpływ na strukturę tworzonej bazy danych, wybierając, m.in. odpowiednie kategorie.

 • PostgreSQL

  PostgreSQL to jeden z najlepszych, darmowych systemów relacyjnych baz danych open source, który od ponad 15 lat zdobywa uznanie kolejnych rzeszy użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GS-Base 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie